Advert

SOSYETE -

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı Mısır'dan paylaştı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, geçen Mayıs ayında Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile dünya evine girdi, ancak 29 Eylül'de hızlı bir şekilde tek celsede boşandı. Özel hayatıyla sürekli gündemde olan ünlü isim, son olarak eski eşinin memleketi olan Mısır'dan paylaştığı fotoğraflarla konuşulmaya devam ediyor.

news
SOSYETE

Selin Ciğerci iddialara isyan etti: "Tüm gelirimi açıkladım ya beni kaçırırlarsa..."

Selin Ciğerci, kara para aklama iddialarıyla ilgili belgelerle yaptığı açıklamada, servetinin her yerde açıkça konuşulmasına karşın, "Tüm gelirimi açıkladım ya beni kaçırırlarsa" ifadelerini kullandı. Ayrıca Ciğerci, 'kaçtı' yorumlarının önüne geçmek için ülkeden ayrılmadığını belirtti.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı eski eşinin memleketi Mısır'a gitti!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, geçtiğimiz Mayıs ayında Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile dünyaevine girmiş, ancak 29 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. Gündemi sıkça meşgul eden ünlü isim, son olarak eski eşinin memleketine ziyarette bulundu.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı'nın yüzü gülüyor

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile 29 Eylül'de tek celsede boşandıktan sonra önceki gün kızı Melisa Ilıcalı ile objektiflere yakalandı.

news
SOSYETE

Songül Karlı filtreyi abarttı! 'Ekranda böyle güzel değilsiniz'

Sosyal medyayı sıkça kullanan ve paylaşımlarıyla magazin dünyasında sıkça gündeme gelen Songül Karlı, uzun bir aradan sonra tekrar televizyon ekranlarına döndü. Estetik operasyonları ve filtreli fotoğraflarıyla dikkat çeken Karlı, son paylaşımına gelen yorumlarla olay oldu.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı trolledi, fotoşoplu fotoğrafın altından reklam çıktı

Şeyma Subaşı’nın fayansların önünde çekildiği ve fotoşop yaptığı çok net belli olduğu fotoğrafın altında reklam çıktı.

news
SOSYETE

Mısır'da tatil

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden başarılı iş insanı Şebnem Demir yoğun  geçen iş ve televizyon sezonu sonrası soluğu Mısır'da aldı.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı ilk defa çamaşır makinesi kullandı! 'Aptallığıma o kadar gülüyorum ki'

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evliliği kısa süren Şeyma Subaşı, boşanır boşanmaz partiden adeta partiye koşmaya başladı. Fenomen, son olarak bir hazırlık anında çamaşır makinesi kullanmaya çalıştı.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı gelinlik temalı kostüm partisine katıldı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mayıs ayında Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile dünya evine girmişti. Ancak bu evlilikleri kısa sürdü ve 29 Eylül'de tek celsede boşandılar. Subaşı, özel hayatıyla sık sık gündemde olmaya devam ediyor ve son olarak katıldığı bir kostüm partisinden paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekti.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı New York'tan paylaştı! 'Ayrılıktan sonra güzelleştin'

Sosyal medyanın ünlü isimlerinden Şeyma Subaşı, geçen mayıs ayında Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile dünyaevine girmiş, ancak sadece dört ay sonra, 29 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Subaşı, en son New York'tan paylaştığı fotoğraflarla yine adından söz ettirdi.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı kızı Melisa ile ilgili yoruma kayıtsız kalamadı!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mayıs ayında dünya evine girdiği Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile 29 Eylül'de tek celsede boşandı. Özel hayatıyla sürekli gündemde olan ünlü isim, en son kızı Melisa ile ilgili gelen bir yoruma verdiği cevapla dikkat çekti.

news
SOSYETE

Gözyaşları içinde hastalığını açıklamıştı! Dilan Polat son testlerini paylaştı

Son haftalarda kara para aklama, tetikçi tutma ve vergi kaçırma iddialarıyla sıkça gündeme gelen Dilan Polat, son olarak hastalığını sosyal medya hesabından paylaşarak gözyaşları içinde duygusal bir açıklama yapmıştı. "Dayanılmayacak ağrılarım var" diyen ünlü isim, hastalığının lupus olduğunu belirterek "Tedavisi olan bir hastalık değil" ifadelerini kullanmıştı. Dilan Polat, son yapılan test sonuçlarını da yayınladı...

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi boşanmayı Paris'te kutladı!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile Beykoz Adliyesi'nde gerçekleşen duruşmada tek celsede boşandı. Boşanmanın ardından ikili, Paris'te buluştu ve Paris Moda Haftası etkinliklerini birlikte takip ettiler.

news
SOSYETE

Meedo, Şeyma Subaşı'dan boşanır boşanmaz bakın ne yaptı?

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile 2 Mayıs'da evlenmişti. Tek celsede 5 dakikada boşanan ikiliden Meedo boşanma sonrası hemen eski karısıyla olan paylaşımları sildi.

news
SOSYETE

Son Dakika! Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi boşandı!

5 ay önce görkemli düğünlerle evlenen Şeyma Subaşı ve Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi bugün Beykoz Adliyesinde tek celsede boşandı.

news
SOSYETE

Meedo ile boşanma kararı alan Şeyma Subaşı hakkında bomba iddia! Nikahına çağırdığı o isimle...

Şeyma Subaşı ve Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin 4 aylık evliliği sona eriyor gibi görünüyordu. Nafaka talebinde bulunmadan boşanmaya karar veren Şeyma Subaşı hakkında şimdi ise şok edici bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Şeyma Subaşı, nikahındaki bir kişiyle yakınlaşmış durumda.

news
SOSYETE

Nur Demirağ Teknofest’te

İş ve cemiyet dünyasının tanınmış isimlerinden Nur Demirag, İzmir’de kapılarını açan Teknofest’e katıldı. Gençlerin projelerini inceleyen Demirağ, gençlerle de bir araya geldi.

news
SOSYETE

Hakan Sabancı'dan sevgilisi Hande Erçel ile aşk pozu

Ömer-Arzu Sabancı’nın ortanca oğlu Hakan Sabancı ile oyuncu Hande Erçel’in geçen martta aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı.

news
SOSYETE

Yeni doğum yapan Nazlı Sabancı foruma kavuştu!

Sosyetik çiftlerden Hacı Sabancı ve Nazlı Sabancı, ilk çocuklarına kavuştular. Nazlı Sabancı, kızlarına kayınvalidesi Arzu Sabancı'nın adını verdi. Nazlı Sabancı, doğum sonrası kilolarını hızla vererek sağlığına kavuştu.

Loading