SOSYETE -

news
SOSYETE

Rahmi Koç, Miami'de Küba Gecesinde Şarkı Söyledi

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, bayram öncesi Miami’de Küba geccesine katıldı. Kübalı şarkıcıya marakas ile eşlik eden Koç, şarkı söylemeyi de ihmal etmedi.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı'ndan Ramazan paylaşımı: "Saygı gösterelim..."

Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, 2.8 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünden Ramazan'a özel bir paylaşım yaparak gündeme geldi. Subaşı, Ramazan ayının başlamasıyla birlikte takipçileriyle duygusal bir mesaj paylaştı.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı kızı Melisa'ya poz verdi, sosyal medyada yorum yağdı

Şeyma Subaşı, Eylül ayında Mısırlı iş adamı Mohammed Alsaloussi ile yaptığı beş aylık evliliği sonlandırmasının ardından medyanın odağında kalmaya devam ediyor. Son olarak Instagram hesabında paylaştığı ilginç pozlarla dikkatleri üzerine çeken Subaşı, sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgisini çekti ve pek çok yorum aldı.

news
SOSYETE

Nazlı Sabancı'nın tarzı gündem oldu!

Hacı- Nazlı Sabancı çifti önceki gün Nazlı Sabancı'nın kardeşinin nişan törenine katıldı. Nazlı Sabancı'nın tarzı beğeni topladı.

news
SOSYETE

Şebnem Demir sezonu Abant'ta açtı!

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden başarılı iş insanı Şebnem Demir, Mersin de yeni şube anlaşması sonrası, ailesine zaman ayırarak soluğu Abant'ta aldı.

news
SOSYETE

Garanti Bankası, Akbank ve Denizbank Banka Toplantısı Bitti! 40.000 TL Ödeme 18 Yaş Üzerinde Olanlar İçin Verilecek!

Garanti Bankası, Akbank ve Denizbank Banka Toplantısı Bitti! 40.000 TL Ödeme 18 Yaş Üzerinde Olanlar İçin Verilecek!

news
SOSYETE

Ankara’da Astroloji ve Güzellik Bir Araya Geldi ..

Suna Dumankaya Ankara şubesi birinci yılını, özel bir event ile kutladı.

news
SOSYETE

Şebnem Demir yeni yaşını yakın dostlarıyla kutladı

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden, başarılı iş insanı Şebnem Demir yeni yaşını Kuruçeşme'de kutladı.

news
SOSYETE

Hacı-Nazlı Sabancı çiftinin yılbaşı paylaşımına beğeni yağdı!

Zeynep Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı çifti, iki yıl önce dünyaevine girmiş ve geçtiğimiz eylül ayında ilk kez ebeveynlik heyecanını yaşamıştı. Sosyal medyada aktif olan ünlü çift, yeni yıl temasını taşıyan pozlarını paylaşarak takipçileriyle paylaştı.

news
SOSYETE

Didem Soydan takipçisine ayar verdi: 'O para ile geçiniyorum'

Didem Soydan, takipçisinin yorumuna duyarsız kalmayarak kıyafetleriyle ilgili dikkat çekici bir açıklama yapma gereği duydu. İşte detaylar...

news
SOSYETE

Yasemin Özilhan hayran bıraktı

Yasemin Özilhan’ın tarzı bir kez daha sosyal medyada gündeme geldi.

news
SOSYETE

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra hakkında soruşturma!

Güzellik merkezi işletmecisi ve sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile eski eşi Gökhan Çıra hakkında soruşturma açıldı. Özlem-Tayyar Öz çifti ve Şampiyonlar Ligi kadrosu olaylarından sonra Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra da yeni bir darbe alıyor gibi görünüyor.

news
SOSYETE

Demet Akalın’dan şok iddia: “Engin Polat, Dilan Polat’ı darp ediyordu”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Gel Konuşalım adlı televizyon programında, eski arkadaşı Dilan Polat'ın geçmişte Engin Polat'tan şiddet gördüğünü iddia etti. Dilan Polat ile Demet Akalın'ın geçmişte arkadaşlık ilişkisi bulunuyordu, ancak ikili geçtiğimiz yıllarda küsmüştü. Akalın, yorumculuk yaptığı programda bu iddiayı dile getirdi. Dilan Polat'ın, doğum fotoğrafçılığı dönemlerinden arkadaşı olan Demet Akalın'ın bu açıklamaları dikkat çekti.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı Mısır'dan paylaştı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, geçen Mayıs ayında Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile dünya evine girdi, ancak 29 Eylül'de hızlı bir şekilde tek celsede boşandı. Özel hayatıyla sürekli gündemde olan ünlü isim, son olarak eski eşinin memleketi olan Mısır'dan paylaştığı fotoğraflarla konuşulmaya devam ediyor.

news
SOSYETE

Selin Ciğerci iddialara isyan etti: "Tüm gelirimi açıkladım ya beni kaçırırlarsa..."

Selin Ciğerci, kara para aklama iddialarıyla ilgili belgelerle yaptığı açıklamada, servetinin her yerde açıkça konuşulmasına karşın, "Tüm gelirimi açıkladım ya beni kaçırırlarsa" ifadelerini kullandı. Ayrıca Ciğerci, 'kaçtı' yorumlarının önüne geçmek için ülkeden ayrılmadığını belirtti.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı eski eşinin memleketi Mısır'a gitti!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, geçtiğimiz Mayıs ayında Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi (Meedo) ile dünyaevine girmiş, ancak 29 Eylül'de tek celsede boşanmıştı. Gündemi sıkça meşgul eden ünlü isim, son olarak eski eşinin memleketine ziyarette bulundu.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı'nın yüzü gülüyor

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile 29 Eylül'de tek celsede boşandıktan sonra önceki gün kızı Melisa Ilıcalı ile objektiflere yakalandı.

news
SOSYETE

Songül Karlı filtreyi abarttı! 'Ekranda böyle güzel değilsiniz'

Sosyal medyayı sıkça kullanan ve paylaşımlarıyla magazin dünyasında sıkça gündeme gelen Songül Karlı, uzun bir aradan sonra tekrar televizyon ekranlarına döndü. Estetik operasyonları ve filtreli fotoğraflarıyla dikkat çeken Karlı, son paylaşımına gelen yorumlarla olay oldu.

news
SOSYETE

Şeyma Subaşı trolledi, fotoşoplu fotoğrafın altından reklam çıktı

Şeyma Subaşı’nın fayansların önünde çekildiği ve fotoşop yaptığı çok net belli olduğu fotoğrafın altında reklam çıktı.

Loading