• 16 AĞUSTOS Salı 07:43
  • HV

DİZİ GALERİ -

news
DİZİ GALERİ

Tuzak dizisinin kadrosuna bomba isim!

tv8'de ekrana gelecek olanTuzak dizisinin kadrosuna flaş bir oyucu katıldı. İşte detaylar...

news
DİZİ GALERİ

'Kasaba Doktoru' yeniden sete çıktı!

TRT 1’in sevilen dizisi 'Kasaba Doktor'un ikinci sezon çekimleri başladı.

news
DİZİ GALERİ

'O Kız'ın kadrosuna bakın kim katıldı?

Kanal D’nin, yeni sezonda izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan, hikayesi ile olduğu kadar oyuncu kadrosu ile de adından söz ettirecek olan dizisi O Kız’ın kadrosuna Cengiz Orhonlu katıldı.

news
DİZİ GALERİ

Aziz'e yeni kadın yıldız geliyor. İşte o isim...

Aziz'in yeni sezon sürprizi ortaya çıktı. Diziye güzelliği dillere destan bir oyuncu katıldı. İşte detaylar...

news
DİZİ GALERİ

Melis Sezen zam yaptı!

Sadakatsiz dizisiyle yıldızı parlayan Melis Sezen'in yeni bir diziye başlayacağı öğrenildi. Güzel oyuncunun şöhret olmasının ardından ücretine zam yaptığı da gelen bilgiler arasında. İşte detaylar...

news
DİZİ GALERİ

'O Kız'ın duygu yüklü tanıtımı izleyiciden tam not aldı

Kanal D’nin; yapımı Content House tarafından gerçekleştirilen, etkileyici hikayesi ile olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da adından söz ettirmeye hazırlanan yeni dizisi 'O Kız'ın tanıtımı yayınlandı.

news
DİZİ GALERİ

'Senden Daha Güzel' dizisinin kadrosuna sürpriz isim!

Yayınlandığı ilk günden itibaren seyircinin gözdesi olmayı başaran “Senden Daha Güzel”, kadrosuna güçlü bir isim daha kattı.

news
DİZİ GALERİ

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yeni bölümünden ikinci tanıtım!

SHOW TV’nin yapımcılığını BKM’nin üstlendiği dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Yaver’in “Emin Bey’in saklandığı yeri biliyorum, size söylerim” sözlerinin seyirciyi şoke ettiği tanıtımda “Sadi Payaslı’nın izi bulunacak mı?” sorusunun yanıtı büyük bir merak konusu oluyor.

news
DİZİ GALERİ

'Kusursuz Kiracı'nın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı

Yapımcılığını MF YAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve  Nermin Yıldırım’ın senaryosunu yazdığı “Kusursuz Kiracı” çok yakında FOX izleyicisiyle buluşacak. Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği ana karakterin yeni taşındığı apartmandaki gizemli olayları konu alan dizi, bulmaca gibi bölümleriyle izleyenleri ekrana kilitleyecek.

news
DİZİ GALERİ

'Geccenin Ucunda' sete çıktı

TMC Film'in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, yakında Star TV'de yayınlanmaya başlayacak 'Geccenin Ucunda' dizisi sete çıktı.

Loading