• 23 MAYIS Pazartesi 21:22
  • HV

Sevda Erginci: Evliliğe ihtiyaç duymuyoruz!

Başrolünde yer aldığı 'Elkızı' dizisi final yapan Sevda Erginci (28), önceki akşam Bebek'teydi. Yılmaz Kunt'un (27) sosyal medyada gündem olan ifşa mesajları sonrası ilişkisini bitirdiği konuşulan oyuncunun, kısa süre sonra barışma kararı alması dikkat çekmişti. Ayrılık sebebi hakkında ilk kez konuşan Erginci, 'evlilik' sorusuna da dikkat çeken bir yanıt verdi. İşte detaylar...

Sevda Erginci: Evliliğe ihtiyaç duymuyoruz!
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 25-03-2022 11:39
Temmuz 2021'de "Sevda Erginci, evlilik hazırlığı yaptığı, üç yıllık sevgilisi ve meslektaşı Yılmaz Kunt’un ihanetiyle hayatının şokunu yaşadı" şeklindeki haber magazin gündemine bomba gibi düşmüştü..

"BAŞKASIYLA NİŞANLI OLDUĞUN HALDE..."
Avukat Seray Öztürk, Kunt’tan geldiğini iddia ettiği mesajlaşları Instagram'da yayınlamıştı. Öztürk, “Evlilik yolundayken sürekli benimle buluşmaya çalışman gerçekten kadına karşı başka bir şiddet! Yaptığına ne denir? Yılmaz Kunt sen kim oluyorsun da başkasıyla nişanlı olduğun halde beni de idare etmeye kalkıyorsun?” mesajını paylaşmıştı.

'İFŞA AYRILIK GETİRDİ' İDDİASI!
İlerleyen saatlerde Seray Öztürk, sosyal medya hesabından açıklama yaparak, hack’lendiğini belirtmişti. Özel mesajların hacker’lar tarafından ifşa edildiğini savunan avukat, yasal yollara başvuracağını ifade etmişti. Çıkan ifşa haberlerinin ardından uzun süredir aşk yaşayan Yılmaz Kunt ve Sevda Erginci, sosyal medyada takipleşmeyi bırakmış ve ilişkilerine nokta koymuştu.

İKİ AY SONRA BARIŞTILAR
Ünlü çiftin ayrılığı sadece iki ay sürmüştü. Muğla Akyaka'da bir restoranda yemek yerken görüntülenen oyunculara, İsmail Ege Şaşmaz ve eşi Hande Ünal'ın da eşlik ettiği öğrenilmişti.

"SOSYAL MEDYADA YANSITILDIĞI GİBİ DEĞİL"
Sevda Erginci, geçtiğimiz gün Bebek'te bir mekan çıkışı görüntülendi. Tiyatro oyunlarında sahne aldığını söyleyen Erginci “Dizi projelerini okuyoruz, bir yandan tiyatroya devam ediyorum. Yaz aylarında bir dizi projesi olabileceğini düşünüyorum" dedi.


Sevgilisi Yılmaz Kunt ile barışarak ilişkilerine devam etme kararı aldıkları bilinen oyuncu, "Ayrılık sosyal medyada yansıtıldığı gibi değildi. Böyle haberler çıkacağını biliyordum ama çok özel bir mesele olduğu için çok fazla konuşmak istemiyorum. Şu an için her şey yolunda, çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

"ZATEN BİRLİKTE YAŞIYORUZ"
Muhabirlerin “Evlilik düşünüyor musunuz?” sorusuna 28 yaşındaki güzel, “Şu an için öyle bir durum yok. Evliliğe ihtiyaç duymuyoruz şu an, zaten birlikte yaşıyoruz. Ailelerimizin de öyle evlenin baskısı yok, onun için şu an çok mutluyuz" yanıtını verdi.