Merve Dizdar hamile mi? İddialara yanıt verdi!

İş insanı Cihan Ayger ile kısa süreli ilişkilerini ani bir kararla evlilikle taçlandıran ünlü oyuncu Merve Dizdar'ın hamile olduğu söylentileri yayılmıştı. Güzel oyuncu, bu iddialara samimiyetle yanıt verdi.

Merve Dizdar hamile mi? İddialara yanıt verdi!
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 13-06-2024 12:29

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, iş insanı Cihan Ayger ile kısa süreli birlikteliğini ani bir kararla evlilikle taçlandırdıktan sonra hamile olduğu iddialarıyla gündeme gelmişti. 2018 yılında oyuncu Gürhan Altundaşar ile evlenen ve 2021 yılında boşanan Dizdar, aradığı aşkı Cihan Ayger'de bulmuş ve kısa süre önce aile arasında sade bir törenle dünyaevine girmişti.

Son dönemde hamilelik iddialarıyla karşı karşıya kalan güzel oyuncu, bu söylentilere içtenlikle yanıt verdi. Magazinburada'ya konuşan Dizdar, "Normal, düşünülebilir yani çünkü bir anda oldu, öyle bir durum yok. Olsa söylerim" diyerek iddiaları yalanladı.

Magazin muhabirlerinin "Anne olmak istiyor musunuz?" sorusunu ise "Kısmetse, ilerde inşallah olursa. Şu an çok çalışıyorum zaten, işim çok" şeklinde yanıtlayan Dizdar, kariyerine odaklandığını belirtti.

Merve Dizdar ve Cihan Ayger çifti, sade ama şık düğün törenleriyle beğeni toplarken, Dizdar'ın samimi açıklamaları hayranları tarafından ilgiyle karşılandı.