Kızılcık Şerbeti'nin kadrosuna sürpriz bir isim daha katılıyor!

Cuma akşamının reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti'ne yeni bir oyuncu daha katılıyor. Yiğit Dikmen, Kızılcık Şerbeti'ne Serdar rolüyle dahil oluyor.

Kızılcık Şerbeti'nin kadrosuna sürpriz bir isim daha katılıyor!
DİZİ GALERİ
Yayın Tarihi : 05-05-2023 12:36

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar TanrıöğenSıla TürkoğluSibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın yer aldığı “Kızılcık Şerbeti” bu akşam merakla beklenen yeni bölümüyle ekrana geliyor. Her cuma milyonları ekran başına toplayan dizinin kadrosuna genç kuşağın sevilen isimlerinden Yiğit Dikmen dahil oldu.

Kızılcık Şerbeti’nde Serdar adlı karaktere hayat verecek olan Yiğit Dikmen bu akşam yayınlanacak yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Sönmez (Aliye Uzunatağan) ve Mustafa’nın (Emrah Altıntoprak) ortak olduğu lokantanın müşterisi olan Serdar’ın yolu Çimen’le (Selin Türkmen) kesişecek. Çimen ve Serdar’ın tanışmasıyla yaşanacak sürpriz gelişmeler ise dizide tansiyonu daha da yükseltecek.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti nefes kesen yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!