• 20 MAYIS Cuma 23:27
  • HV

Dilan Çıtak'tan bir hamle daha!

Şarkıcı Aleyna Tilki, bir online konserde dinleyicilerine canlı performans sergileyince alay konusu oldu. Dilan Çıtak ise bu performans hakkında olay yaratacak bir yoruma imza attı.

Dilan Çıtak'tan bir hamle daha!
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 13-11-2018 22:00
Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde bir online konserde Dua Lipa'nın 'New Rules' şarkısını seslendirmiş, sosyal medyada birçok yorum ve eleştiri almıştı. Hatta bir takipçisi Aleyna Tilki'yle kahkaha atarak dalga geçince Tilki o takipçisine, "O kadar sahte kahkaha atacağına yapabileceğin tek şey o aptal telefonundan aptalca tweet atmak olacağına kalk sen söyle biraz da biz gülelim" şeklinde sert çıktı.

Video yüklenemedi...Genç şarkıcının canlı performansının yankıları henüz sürerken bir yorum da kendisini sürekli eleştiren başka bir popçu Dilan Çıtak'tan geldi. Çıtak, "Dünya starıydı hani bu ne oldu? Bu Aleyna'yı yerlere göklere çıkaran fanlar ve ünlüler alın size Aleyna" şeklinde Tilki'ye gelen bu yoruma destekler nitelikte alkış emojisi koyunca kavganın ateşini bir kez daha kızıştırdı. Bu hamlesinden sonra Aleyna'nın ne cevap vereceği ise henüz merak konusu.

İşte o yorumlar:


Dilan Çıtak Tatlıses'ten Aleyna Tilki açıklaması!

Dilan Çıtak Tatlıses'ten Aleyna Tilki açıklaması!Genç popçu kavgası kızışıyor!

Genç popçu kavgası kızışıyor!Aleyna Tilki'den 'zavallı' göndermesi!

Aleyna Tilki'den 'zavallı' göndermesi!