• 25 HAZİRAN Cumartesi 01:49
  • HV

Çanta davasında yeni gelişme!

İddiaya göre Gülşen yakın arkadaşı olan tasarımcı Fatma Senem Erdem'den üç çanta ödünç almış ve geri iade etmemişti. Erdem de Gülşen'den şikayetçi olmuştu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı "Kovuşturmaya Yer Olmadığına Dair Karar” verdi.

Çanta davasında yeni gelişme!
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 27-03-2019 18:34
Gülşen'in tasarımcı arkadaşı Fatma Senem Erdem, ödünç aldığı çantaları geri iade etmediği iddiasıyla ünlü şarkıcıdan şikayetçi olmuştu. Çantaların toplam değerinin 50 bin lira olduğunu söyleyen Erdem, "Gülşen beni dolandırdı" demişti. Konuyla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı "Kovuşturmaya Yer Olmadığına Dair Karar” verdi.

Gülşen'in avukatı Altın Mimir şu açıklamayı yaptı:


"Kamuoyuna,

Müvekkilimiz Gülşen ÇOLAKOĞLU aleyhine Fatma Senem ERDEM adlı şahıs tarafından yapılan gerçekdışı ve iftira niteliğindeki bugün bir kısım internet sitelerinde haber olan iddialarla alakalı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı 2019/37103 numaralı soruşturma dosyası üzerinden 22.03.2019 tarihinde “Kovuşturmaya Yer Olmadığına Dair Karar” vermiştir.

Müvekkilimiz bu şahsı son on yıldır hiçbir şekilde görmemiştir. Ve bu şahıs müvekkilimizin arkadaşı da değildir. Müvekkilimiz üzerinden gündeme gelmeye çalışan bu şahsın iddialarına itibar edilmeyeceği verilmiş olan takipsizlik kararıyla sabittir. Bilakis müvekkilimiz, bu şahsın iftira ve hakaret içerikli iddia ve beyanları sebebiyle suç duyurusunda bulunmuş olup manevi tazminat davası da açılacaktır.

Bu şahsın, müvekkilimizin kişilik haklarını ihlal eder mahiyetteki müvekkilimizin itibarsızlaştırma girişimlerine prim verilmemesini önemle rica ederiz. "