Advert

Hadise 20 yıldır unutamadığı ilk aşkını anlattı! 'Fotoğraflarımızı bile silmedim'

Sessiz sedasız nikâh masına oturduğu Mehmet Dinçlerler'den olaylı şekilde beş ayda boşanan Hadise, "Yeni şarkımın adının Sevmiyo olduğuna bakmayın" diyerek, parçanın hikayesini paylaştı

Hadise 20 yıldır unutamadığı ilk aşkını anlattı! 'Fotoğraflarımızı bile silmedim'
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 30-09-2023 10:21

Ünlü şarkıcı Hadise, sessiz sedasız nikah masasına oturduğu ve beş ay sonra boşandığı Mehmet Dinçerler'den ayrıldıktan sonra yeni bir şarkıyla gündemde. Hadise'nin "Sevmiyo" adını taşıyan parçası için ilginç bir açıklama yaptı. Şarkının sözlerinin gerçek bir hikayeyi anlattığını söyleyen Hadise, bu şarkıyı duyduğunda aklına sadece bir kişinin geldiğini belirtti. 20 yıl önce ilk aşkı olduğunu ifade ettiği bu kişiyi, "Bana 'Hiç aşık oldun mu?' diye sorarsanız işte bu hikayemin baş kahramanı, 20 sene önce gerçek aşkı tattığım ilk adam, tek aşkımı anlatırım" sözleriyle tanımladı.

İşte Hadise'nin açıklamaları:

 

"BENİ TANIMLAYAN İLK AŞKIM"

"Yeni şarkımın adının Sevmiyo olduğuna bakmayın. Hem sevmenin, hem de sevilmenin ne demek olduğunu öğrendiğim bir dönemdeyim. Bu şarkıyı ilk duyduğumda aklıma gelen ise sadece bir kişiydi. 20 sene önce ilk bakışta aşık olduğum ve o günden sonra ilişkimiz boyunca her geçen gün yeniden aşık olduğum, beni tamamlayan ilk aşkım. Bana 'Hiç aşık oldun mu?' diye sorarsanız işte bu hikayemin baş kahramanı, 20 sene önce gerçek aşkı tattığım ilk adam, tek aşkımı anlatırım."
 

"SEYAHATLERİMİZİN BİLETLERİNİ BİLE TUTTUM"

"Öyle ya bazı insanlar kalbinizde sadece güzel duygular bırakır, onun için sadece en güzelini dilersiniz ve hep iyi hatırlarsınız. Benim ilk aşkımla olan hikayem de bana sadece iyi hissetmeyi hatırlatıyor. Aslında her biten ilişkiden sonra o insana ait ne varsa anında silerim, asla tutmam ama ilk aşkımla olan fotoğraflarımı dahi silmedim, atmadım. Seyahatlerimizin biletlerini bile tuttum. İşte Sevmiyo o unutamadığınız kalbinizde hep özel kalacak kişi için yazılmış bir şarkı."

"SEVMİYO BÖYLE BİR HİKAYEYE ŞAHİTLİK ETTİ"

"Ben size benim gerçek 'aşk' hikayemi anlattım. Sizin de kendi hikayenizi benimle yorumlardan paylaşmanızı çok isterim. Her şarkımda size hikayesini anlatıyorum, Sevmiyo böyle bir hikayeye şahitlik etti ve anlattı. Sessiz kalınarak konuşulan bir araba yolculuğu gibi. Sevmekten yorulup dinlenmek gibi. Hem korkup, hem delicesine istemek gibi. Aşk gibi. Sıcak bir yaz gibi."