Aleyna Tilki: 'Uzi' ile geçmişte..

Aleyna Tilki, adının aşk dedikodularına karıştığı "Uzi" lakaplı rapçi Utku Cihan Yalçınkaya ile alakalı sorulara yanıt verdi. Genç şarkıcı, "Çok gerçek ve iyi bir insan. Belki bir gün iş yaparız. Geçmişte aşk yaşamadık" dedi.

Aleyna Tilki: 'Uzi' ile geçmişte..
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 10-09-2022 14:25

Aleyna Tilki, önceki gün Emirgan'da görüntülendi.

Muhabirlerin röportaj isteğini geri çevirmeyen Tilki, "Telefonumu unuttum, onu almaya gelmiştim. Keyifli gidiyor ama son zamanlarda iptal edilen konserlerim ile ilgili konuşmak istemiyorum çünkü zaten bununla ilgili üzüntümü belirtmiştim. Benim 50 kişilik bir ekibim var. Konserlerimin iptal olması sadece benim değil, onların da hayatını çok olumsuz etkiliyor ve bu durumdan dolayı çok üzülüyorum. Bu konuda çok hassas hissediyorum kendimi ve gerçekten çok duygulanıyorum" diyerek, üzüntüsünü dile getirdi.

"GEÇMİŞTE AŞK YAŞAMADIK"

Havva Öztel'in yeni şarkısı hakkında duygularını ifade eden Tilki, "Annemin şarkı çıkarması mutlu ediyor beni. Anneler Günü'nde bir sürprizimiz olacak" dedi.

Bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı ve geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutladığı "Uzi" lakaplı rapçi Utku Cihan Yalçınkaya ile alakalı sorulara, "Doğum gününü kutladım. Çok gerçek ve iyi bir insan. Belki bir gün iş yaparız. Geçmişte aşk yaşamadık. Öyle bir şey olmadı arkadaşlar" cevabını verdi.