• 20 MAYIS Cuma 22:43
  • HV

Serenay Aktaş içini döktü!

Serenay Aktaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 2018 yılına dair duygularını anlattı.

Serenay Aktaş içini döktü!
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 03-01-2019 07:00
Geçtiğimiz haftalarda Hacı Sabancı ile görüntülenmesinin ardından, özellikle hemcinsleri tarafından yoğun eleştiriye maruz kaldığı açıklayıp, bu kişilere sert çıkan oyuncu Serenay Aktaş, 2018 yılına dair yaşadığı duyguları sosyal medya hesabında sözlere döktü.

Uzunca bir açıklama ile duygularını paylaşan Aktaş, sevginin ve dürüst olmanın önemine değindi. Güzel oyuncu açıklamalarını şöyle sürdürdü:

En ufak duygu dahi kıymetlidir, içinizdekine kulak verin. Güzel anılmak, güzel hatırlanmak mühim olan. Hayat ego ve kin için çok kısa ve inanın, değmiyor. Hep sevin, dürüst olmak zor olmamalı. İnsan, insan olduğunu unutunca vahşi bir yaratığa dönüşüyor yarına uyanacağını bilmeden.. Büyülenmiş gibi girdim 2018'e. Hızlı girdim, hızlı çıkıyorum desem yeridir. Susuz kalmış bir çiçek gibi de hissettim, mutluluktan ayaklarımın yerden kesildiğini de.

Kırgınlıklarım oldu. Sonra yeğenim Masal'ı kaybettim. Ölüm sarstı. Dağılmam gereken yerde ayıldım. Karmakarışıktı içim. Güneşin tenimi teğet geçtiği, rüzgarın yüreğimi titrettiği ama bir o kadar da düşündüğüm günler oldu. Kırgınlıklarım, yorulmuşluğum. Bazen şikayetlerim dindi. Ölüm vardı çünkü. Sahip olunması lüks duyguları incitmeye değmezdi. Egolarımız tatmin olsun diye maneviyatı unutuyoruz. Çok kolay kırıyoruz ama inanın değmiyor. Hep boş. Mutluluğu daha fazla zorlaştıramazdık.

İşte o paylaşım: