• 23 MAYIS Pazartesi 23:35
  • HV

Selena Gomez'den şoke eden Justin Bieber açıklaması!

Selena Gomez, 7 yıl boyunca bir dargın bir barışık ilişki yürüttüğü Justin Bieber hakkında konuştu.

Selena Gomez'den şoke eden Justin Bieber açıklaması!
DÜNYA MAGAZİN
Yayın Tarihi : 27-01-2020 17:26
Selena Gomez ve Justin bieber 7 yıl boyunca bir dargın bir barışık şekilde ilişki yürütmüşlerdi. İkilinin ilişkilerini bitirmesinin ardından Bieber, Hailey Baldwin ile ilişkiye başlamıştı. Justin Bieber ve Hailey Baldwin, geçtiğimiz yıl evlenmişti. Ayrılığın ardından depresyona giren Selena Gomez, ilk kez konuştu.

"HARİKA BİR YOLDU"
Gomez, Bieber'la ilişkisiyle ilgili "Güzel bir şey yaşadım ve bunu asla inkâr etmeyeceğim' diyen bir şarkı. Çok zor bir ilişkiydi ve bittiğine çok mutluyum." dedi. Yazdığı şarkıda bu ayrılığı anlatan ünlü şarkıcı, "Bittiğini söylemek için bunun harika bir yol olduğunu hissettim, biliyorsunuz, bitti. Bunu anlıyorum ve buna saygı gösteriyorum. Şimdi burada tamamen yeni bir sayfa açıyorum" dedi.

"İSTİSMARA UĞRADIM"
Selena Gomez, Justin Bieber'la geçirdiği zamanların hayatının en zor zamanları olarak görüp görmediği sorusuna “Hayır, çünkü onda gücü buldum. Kurban zihniyetinden kurtulamamak tehlikeli. Saygısızlık etmiyorum, bir tür istismar kurbanı olduğumu hissediyorum..." yanıtını verdi. Ünlü şarkıcı, duygusal istismara uğradığını itiraf edip "Bence bir yetişkin olarak bunun farkına varmanın bir yolunu bulmak zorundaydım. Yapmakta olduğum seçimlerin bilincine varmak zorundaydım" dedi. Gomez, "Kesinlikle hayatımın geri kalanını bundan bahsetmekle harcamak istemiyorum; gerçekten hiç olmadığım kadar güçlü hissettiğimi ve mümkün olduğu kadar da onurlu bir şekilde bunu aştığımı söyleyebildiğim için gerçekten gururluyum." dedi.

Justin Bieber hastalığını takipçileriyle paylaştı!

Justin Bieber hastalığını takipçileriyle paylaştı!