• 21 MAYIS Cumartesi 00:21
  • HV

Kubilay Aka: Evlilik ve evliyim demek benim için önemli

Miray Daner'le aşk yaşayan Kubilay Aka dikkat çeken açıklamalarda bulundu. "Evlilik benim için önemli" diyen oyuncu "bir aile kurup çocuk sahibi olmak çok isterim" dedi.

Kubilay Aka: Evlilik ve evliyim demek benim için önemli
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 18-12-2018 19:36
"Çukur" dizisinin Celasun'u Kubilay Aka ile Miray Daner, 'Vatanım Sensin' dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Milliyet'ten Melis Güvenç'in sorularını yanıtlayan Aka, aşkla ilgili dikkat çekici itiraflarda da bulundu.

İşte röportajın o bölümü:

Miray’la (Daner) ilişkiniz başladıktan sonra aşka dair sende neler değişti?

Aşk büyük bir sorumluluk. Ama bir yandan da güzel ve özgürce yaşadığımız bir şey. Her insanla yaşanamayacak, sadece doğru insanla yakalanabilecek bir heyecan. Öyle insan önüne gelene aşık olamıyor ya da aşık olmak istiyorum deyince olmuyor. Aşk bu aralar beni daha çok motive ediyor. Kendimi çok güçlü ve mutlu hissettiriyor. Yapamayacağım dediğiniz bir şeyi aşık olduğunuz bir insanla yapma gücünü kendinizde bulabiliyorsunuz. Arkadaşınız, sırdaşınız, sevgiliniz, her şeyiniz olunca zaten aşk oluyor. Aşk bunları kattı.

Evliliğe sıcak bakıyor musun? Bu senin için önemli mi?

Açıkçası benim için evlilik ve evliyim demek önemli. Bizim için bunları düşünmek için çok erken ama ileride yıllar sonra bir aile kurup çocuk sahibi olmak çok isterim.