• 23 MAYIS Pazartesi 22:59
  • HV

Gönül Dağı'nda ortalık karışacak!

Gönül Dağı'nın 33. yeni bölümünden Ramazan, Asuman’ı kaçıracak ve ortalık karışacak. İşte detaylar...

Gönül Dağı'nda ortalık karışacak!
DİZİ GALERİ
Yayın Tarihi : 22-09-2021 18:03
Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren her hafta reyting rekoru kıran Gönül Dağı’nın 33. Bölümü, 25 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekrana gelecek.

Gönül Dağı’nın 33. Bölüm özeti ise şöyle:

“Ramazan’ın Asuman’ı kaçırması kasabada işlerin karışmasına neden olmuştur. Taner ve Veysel bir yandan bu durumu toparlamak için çabalarken öbür yandan Münir’in duymaması için uğraşırlar. Ancak Münir her şeyi öğrenir ve işler iyice çıkmaza girer. Bu karışıklıkta Asuman ve Ramazan’ın alacağı karar ne olacaktır?

Kasabada kalma kararının ardından Dilek ve Taner’in alacağı karar ne olacaktır? Ailesiyle ilgili gerçeklerin izinde ilerleyen Kenan, amacına ulaşabilecek midir?

Minibüs ihalesinin zamanı gelmiştir. Sefer ihaleyi almak için hazırlık yapar fakat bu defa karşısında dişli bir rakip vardır. Sefer ihaleyi alabilecek midir?..”


***

Yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı’nın senaryosunu Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit kaleme alıyor.


Berk Atan, Gülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca ve Zümre Meğreli rol alıyor.