Dizilerden ortak karar!

Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik durum dizileri de vurdu. Birçok şirket reklam harcamalarını azaltma kararı aldı ve 2019 yeni sezonunda kanallar ile reklam anlaşması imzalamadı. Bu nedenle diziler, yeni yılda ilk üç hafta yeni bölüm yayınlamama kararı aldı.

TV Dünyası - 24.12.2018 09:35
Dizilerden ortak karar!
Bilindiği üzere Türkiye’de reklam verecek şirketler ile özel kanallar arasında yıl başından itibaren yeni sezon sözleşmeleri imzalanıyor. Bu nedenle yapımcılar kanalların kendi dizileri için verecekleri fiyatlar belli olmadığı için bu rakamlar belli olana kadar dizilerini bir hafta yayınlamıyordu. Böylece tüm özel kanal dizileri bir haftalık bir yılbaşı tatiline girmiş oluyordu.

2019’da İlk 3 Hafta Özel Kanallar’da Dizilerin Yeni Bölümleri Yayınlanmayacak

Trt 1 ve Kanal 7 dışında ki özel kanallarda yani; Atv, Star Tv, Show Tv, Fox Tv ve Kanal D ekranlarında yayınlanan tüm dizilerin yeni bölümleri 21 ocak-27 ocak haftası yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Böylece diziler, üç haftalık uzun bir yılbaşı tatiline girmiş olacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz