Dilan Çiçek Deniz: Ayrımcılığın her türlüsüne karşıyım

Dilan Çiçek Deniz, konuşmacı olarak katıldığı bir etkinlikte “Her sektörde ayrımcılık var. Ayrımcılığın her türlüsüne karşıyım” dedi.

Magazin - 12.03.2018 20:20
Dilan Çiçek Deniz: Ayrımcılığın her türlüsüne karşıyım
Ünlü oyuncular Devrim Yakut, Dilan Çiçek Deniz ve Pelin Karahan, ODTÜ Üniversitesi tarafından düzenlenen Women Power (Kadın Gücü) konferansına konuşmacı olarak katıldı.

Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç'ın aşk tatili!

Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç'ın aşk tatili!HT Magazin'de yer alan habere göre, Show TV’nin fenomen dizisi ‘Çukur’un başrol oyuncularından Dilan Çiçek Deniz, “Kadınlar ne kadar güçlü olduklarının farkında değiller. Her sektörde ayrımcılık var. Ayrımcılığın her türlüsüne karşıyım” dedi.

Dilan Çiçek Deniz’den teşekkür öpücüğü!

Dilan Çiçek Deniz’den teşekkür öpücüğü!‘Nefis Tarifler’ adlı programla hafta içi her gün Show TV ekranında olan Pelin Karahan ise “Kıskançlık bir kadının bir kadına yapabileceği en kötü şey bence. Biz kadınlar birbirimizin dilinden anlayabiliyoruz. Bazen yaptığımız işlerde bu duygularımızı fazlaca yansıtabiliyoruz. Ama ekipteki kadınlarla bu yükleri paylaştığımızda yanımızda getirdiğimiz o yüklerden de kurtuluyoruz” diye konuştu.

Dilan Çiçek Deniz'in 'aşk' sessizliği!

Dilan Çiçek Deniz'in 'aşk' sessizliği!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz