Okan Kurt hamlesini yaptı!

Bir süre önce haciz ve boşanma olaylarıyla gündeme bomba gibi düşen Demet Akalın ile Okan Kurt cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

Magazin - 27.09.2018 16:40
Okan Kurt hamlesini yaptı!
Okan Kurt'un borçları yüzünden Demet Akalın'ın Beykoz'daki evine haciz memurları gelmesinin ardından şarkıcı 6.5 yıl süren evliliğini sonlandırmıştı. Çift, geçtiğimiz haftalarda anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Boşanmanın ardından Okan Kurt’u hayatından çıkaran Demet Akalın, birlikte çekildikleri bütün fotoğrafları silip tüm sosyal medya hesaplarından Kurt'u çıkarmıştı. Ancak Okan Kurt, Demet Akalın’ı sosyal medya hesabından takip ettirmeyi sürdürmüş ve fotoğrafları profilinden kaldırmamıştı.

Kurt, aradan geçen 16 günün ardından eski eşi Demet Akalın’ı sosyal medya hesabından takip etmeyi bıraktı ve birlikte çekildikleri bütün fotoğrafları sildi. Profilinde sadece kızına ve dostlarına ait fotoğrafları saklayan Okan Kurt’un bu tepkisi ‘Artık Okan da Demet’i sildi’ olarak yorumlandı.

Demet Akalın, Okan Kurt'un eşyalarını baba evine yolladı!

Demet Akalın, Okan Kurt'un eşyalarını baba evine yolladı!Boşanma sonrası sil baştan...

Boşanma sonrası sil baştan...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Demet Akalın, Okan Kurt

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz