Murat Dalkılıç ateş püskürdü!

Şarkıcı murat dalkılıç ve radyocu Michael Kuyucu sosyal medya üzerinden birbirine girdi. Dalkılıç, Kuyucu'nun attığı tweete "Bana bak! Sen iyice terbiyesizliğinin sınırını aştın." cevabını verdi.

Magazin

Murat Dalkılıç ateş püskürdü! Michael Kuyucu, Twitter hesabından Murat Dalkılıç'ı etiketleyerek Alpay'ın şarkı söylediği videoyu şu sözlerle paylaştı:

Murat Dalkılıç: Hande’nin tabii ki yanında olacağım

Murat Dalkılıç: Hande’nin tabii ki yanında olacağım"Değerli Murat Dalkılıç‘a ödev: Bu yorumu yapabilecek bir performans duymak istiyoruz yeni albümünde, gerçek müzik eleştirmenlerinden korkma, onlardan öğrenecek çok şeyin var. Bak bu ağabeyin ALPAY , şarkının adı “Gözlerin”. 50 yıldır sahnede darısı başına inşallah..."

"Ödev 2: Değerli Murat Dalkılıç‘a: Gerçek bir yorumcu nasıl şarkı söyler? Katıldığın programlarda hep geyik yaptığınız için belki konuşulmamıştır. Çok tizlere çıkıyorsun, gereksiz itici oluyor . Bak Alpay Gitme şarkısında nasılda konuşturuyor yorumunu, bu şarkıyı öğren bence..."

Hande, Murat'sız yapamıyor!


Murat Dalkılıç ise bu sözler üzerine, Michael Kuyucu’ya yine Twitter üzerinden yanıt verdi. Popçu, ‘Bana bak! Sen iyice terbiyesizliğinin sınırını aştın. Birilerine dil uzatmayı bu kadar rahat yapabiliyorsan, sana uzatan dillere de tahammül et! Senden 20 yaş küçük insanlara böyle mi örnek oluyorsun?’ dedi.


Murat Dalkılıç'tan Hande Erçel itirafı!

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç barıştı!

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç barıştı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: