Ekranda Çağla Şıkel farkı!

"Çağla ile Yeni Bir Gün" programı ile Fox TV'de izleyici ile buluşan Çağla Şıkel fark yaratmayı başardı.

Magazin - 28.11.2018 15:17
Ekranda Çağla Şıkel farkı!
Her yaptığı işte farkını ortaya koyan Çağla Şıkel televizyonda da fark yaratmayı başardı. Fox TV'de yayınlanan "Çağla ile Yeni Bir Gün" programını başarıyla sunan Şıkel, hafta içi her gün güzellik, yemek, sağlık, moda, alışveriş gibi çeşitli konularda izleyenlerini bilgilendiriyor. Mesleğinde başarılı insanları konuk alarak, en doğru bilgiyi ilk ağızdan edinmeye çalışarak da güvenilir bir portre çiziyor. Ayrıca aldığı reytinglerle de kanalın yüzünü güldürüyor. Üstelik kimseyle didişmeden, polemikleri girmeden bunu başarması da takdiri hak ediyor.

SÜRPRİZ DEĞİL!

Podyumların aranan mankenlerinden biri olmasının yanı sıra bir çok işte başarıyı yakalayan Çağla Şıkel'in televizyondaki başarısı da aslında sürpriz değil. Gündüz kuşağına farklı bir boyut getiren Şıkel, yıllardır Youtube kanalı için özel içerikler hazırlıyor ve bir nevi orada da kendi programını sunuyor. Bir çok ünlünün bir hızla girip sonra geri çekildiği Youtube'da yıllarca tutunabilmesi onun farkını ortaya koyuyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Çağla Şıkel

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz