Gaddar 12. Bölüm 2. Fragmanı - Gaddar'dan Ufak Bir İyilik

Magazin
Yayın Tarihi : 04-04-2024 10:58

Ay Yapım’ın Cuma akşamları NOW’da yayınlanan dizisi ‘Gaddar’ın yeni bölümünde bu hafta tüm Türkiye’nin vicdanını kanatan çocuk istismarcısı Sucu Metin Şenay olayına yer verilecek. Polis Gürkan benzer bir olayın faili için Gaddar’dan yardım isteyecek.

 

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ı başrollerinde buluşturan, Ay Yapım imzalı ‘Gaddar’, bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde halkın vicdanını dağlayan olaylara dikkat çekmeye devam edecek. Daha önce taksici cinayeti ve kedi Eros’un acımasızca katledilmesi gibi toplum vicdanını yaralayan olaylardan esinlenilmiş hikâyelerle kötülerin cezasının verildiği ‘Gaddar’da bu Cuma yayınlanacak yeni bölümde günlerce ülkenin gündeminden düşmeyen çocuk istismarcısı Sucu Metin Şenay olayı ele alınacak. Diziden yayınlanan yeni tanıtımda Polis Gürkan çok benzer bir olayla yüz yüze kalırken çözümü Dağhan’ın Gaddar kimliğinde arıyor ve ondan yardım istiyor.

 

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur SaylakAlper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın yer aldığı Hakan Salınmış, Laçin Ceylan, Neslihan Yeldan, Umutcan Ütebay, Deniz Özerman, Uğur Yıldıran, Aytek Şayan, Itır Esen, Fatih Berk Şahin, Buse Meral gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan ‘Gaddar’ın senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor.

 

‘Gaddar’ yarın akşam saat 20.00'de NOW'da!