Umut Akyürek'ten korkutan poz!

Ses sanatçısı Umut Akyürek, bir iguana ile verdiği pozu Instagram hesabından paylaştı.

Magazin - 06.06.2018 08:15
Umut Akyürek'ten korkutan poz!
Umut Akyürek, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına şu notu yazdı: “Büyük konuşmamalı. Kalp krizi geçirebilirdim ama zerre zararı olmayan bir garip hayvancık.”

İşte Umut Akyürek'in korkutan paylaşımı;

DELİRTEN HASTALIK TEŞHİSİ
Onur Akay, meslektaşı Umut Akyürek'e, 'delirten hastalık' veya 'intihar hastalığı' olarak da bilinen trigeminal nevralji (ani yüz ağrısı) teşhisi konulduğunu duyurmuştu.

Onur Akay yazısında, ''Değerli sanatçı dostum Umut Akyürek, 5 aydır yüz bölgesinde dayanılmaz ağrılar çekiyordu, kullandığı ilaçlar ise hiç fayda etmiyordu ve bu şikâyetlerini kimselere belli etmeden 5 aydır şarkı söylüyordu.

Dün Umut'la konuştum, ''Maalesef dişçi hatası ve ihmali'' dedi. Meğer dişleri yapılırken beyinden gelen trigeminal sinirlerini zedelemişler. Kendisine 'trigeminal nevralji' teşhisi konulan Umut Akyürek, tıpta bilinen en şiddetli ağrılarla boğuşuyor.

Boş yere diş ve sinüzit tedavisi gören Umut'un rahatsızlığına, Perşembe günü beyin cerrahi uzmanları bakacak. Umut, ''Ne olacak ben de bilmiyorum ama çok zor bir rahatsızlıkmış, beni hayata küstüren hastalık. Ne yapalım kaderde bu da varmış, dualarınızı eksik etmeyin.'' diyor. Ben de canım dostuma acil şifalar diliyorum.'' dedi. (Kaynak: Posta.com)
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Umut Akyürek

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz