Uğur Bilgin: Tipime uyuz oluyorum!

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye’nin ilk interaktif talk show programı “Hadi Be”nin konuğu, komedi programı “Güldür Güldür”ün başarılı oyuncusu Uğur Bilgin oldu. Hayli keyifli anların yaşandığı “Hadi Be” canlı yayınında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtlayan Bilgin, samimi ve bir o kadar da dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Magazin - 19.06.2018 17:38
Uğur Bilgin: Tipime uyuz oluyorum!
"Doğaçlamayı hiçbir zaman sevmedim"

Programın “O mu, Bu mu” köşesinde “Senaryo mu, doğaçlama mı?” sorusuna “Doğaçlama” yanıtını veren Uğur Bilgin, bir itirafta bulundu: “Ben doğaçlamayı hiçbir zaman sevmedim. Kendimi rahat hissetmediğim bir yerdir doğaçlama alanları. Sırtımı bir senaryoya yaslamak isterim.”

"Pilavda uzmanlaşmıştım"

Uğur Bilgin, zaman zaman mutfağa girdiğini söyledi: “Yemek yaparım, biraz elimden gelir. Ama zaman olduğu müddetçe. Ben bir ara pilavda uzmanlaşmıştım. Sonra araya zaman girdi. Şimdi nasılım bilmiyorum. Ama ‘Pilavı iyi yapan her şeyi iyi yapar’ derler. Pilav dediğin ne lapa olacak ne de diri olacak.”

"Tipime uyuz oluyorum, kendimi izleyemiyorum"

Bilgin, programın “doğru-yanlış” bölümünde “Televizyonda kendimi izlerken eleştirmeden duramıyorum” cümlesine “doğru” yanıtını verdi: “Uyuz oluyorum tipime. İzleyemiyorum. Sonra bir-iki izleyince alışıyorsun ama.”

"Adım Uğur değil artık, Mesut"

“Güldür Güldür”de Mesut’u canlandıran Uğur Bilgin, programın “doğru-yanlış” bölümünde “Adımı Mesut zannedenleri düzeltmekten yorulduğum için artık düzeltmeyi bıraktım” cümlesine şu yanıtı verdi: “Hiç düzeltmedim. Adım Uğur değil artık, Mesut.”

"Komediden para kazanacağımı hiç düşünmezdim"

Uğur Bilgin, “Dramda rol almayı düşünmez misin?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Aslında ben kendimi hiç komedi programında görmezdim. Çıkacağım sahneye de doğaçlama yapacağım... Komediden para kazanacağımı hiç düşünmezdim. Daha çok dram işlerinde oynarım diyordum. Ama işte hayat... Dramda oynamayı da çok isterim.”
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Uğur Bilgin

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz