Türkiye'ye nasıl bir mesaj verdi?

'Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi' filmindeki 'T-X' rolüyle ünlenen ABD'li oyuncu Kristanna Loken, Türkiye'de çekilecek bir filmde rol almak istediğini açıkladı.

Dünya Magazin - 06.10.2018 00:00
Türkiye'ye nasıl bir mesaj verdi?
55'inci Uluslararası Antalya Film Festivali'ne katılan ve 'Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi' filmindeki 'T-X' rolüyle ün kazanan ABD'li oyuncu Kristanna Loken, gazetecilerin sorularına yanıt verdi. İlk kez Antalya'ya geldiğini dile getiren Loken, "Muhteşem bir manzara karşısında uyandım. İnsanlar çok misafirperver" dedi.

Türkiye'ye ikinci kez geldiğini belirtem Loken, bu ziyaretinden sonra bir film için teklif beklediğini söyledi. Ünlü oyuncu, "Bir teklif gelirse burada film çekmek isterim. Lokasyon olarak çok güzel bir yer ve zengin bir tarih var. Kesinlikle film çekmek isterim. Türkçe konuşmuyorum, umarım bu engel olmaz" şeklinde konuştu. Türk sinemasında şahsen tanıdığı biri olmadığını dile getiren Loken, film için görüşmeler olduğunu söyleyerek Türk hayranlarını heyecanlandırdı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kristanna Loken

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!