Tuncay Şanlı baba oldu!

Tuncay Şanlı'nın 9 aylık hamile olan eski sevgilisi Melis Sayım bugün oğlu 'Ömer'i kucağına aldı. Doğum haberini Seren Serengil verdi.

Magazin - 04.06.2018 11:31
Tuncay Şanlı baba oldu!
Geçen günlerde spor spikeri Seyhan Şaşko ile el ele objektiflere yakalanan Tuncay Şanlı’nın hamile sevgilisi Melis Sayım'ı aldattığı iddiası ortaya atılmıştı.

'İhanet' iddiaları karşısında sessizliğini bozan Tuncay Şanlı, 'İhanet söz konusu değil. Melis Sayım eski sevgilim, bebeğin sağlıklı olarak dünyaya gelmesi ve yetişmesi için üzerime düşen her şeyi yaptım, yapacağım' açıklamasını yapmıştı.

Tuncay Şanlı hamile sevgilisini aldattı mı?

Tuncay Şanlı hamile sevgilisini aldattı mı?HABERİ SEREN SERENGİL PAYLAŞTI!

9 aylık hamile olan Melis Sayım bugün oğlunu kucağına aldı. Mutlu haberi Instagram hesabından duyuran Seren Serengil; 'Allah seni hep güldürsün annenle babanla geçireceğin mutlu bir ömrün olsun hoş geldin Ömercim' notuyla paylaştı.

Spor spikeri Seyhan Şaşko ile el ele görüntülenen eski futbolcu Tuncay Şanlı’nın 9 aylık sevgilisi Melis Sayım, ‘Duymayan Kalmasın’ programında şunları söylemişti:

“İlk duyumları alıp Tuncay’a sorduğumda ‘Kesinlikle böyle bir şey yok, Seyhan sadece iş arkadaşım. İstediğin gibi ispatlarım’ dedi. Çok güzel bir şekilde ispatladı! Beraber olmadığımız için beni ilgilendirmiyor. Evlilikle alakalı bir şeyim de yok. Sadece fotoğrafları görünce teşekkür mesajı attım. ‘Doğuma 4 gün kala bana bunu yaşattığınız için teşekkür ederim’ dedim. Tek düşündüğüm oğlum. Tuncay’ın ailesiyle aram çok iyi. Beni yalnız bırakmadılar. Gerçekten çok iyi insanlar.”

Tuncay Şanlı ile yeni sevgilisi Seyhan Şaşko avukatları aracılığıyla basına şu açıklamayı yaptı: “Haksız yayınlarla bir algı operasyonu hedefleniyor. Şanlı, eski kız arkadaşının hamilelik sürecine saygılı davranmış, her türlü talebe karşılık vermeye çalışmıştır. Bu amaçla Seyhan Şaşko ile ilişkisini gözlerden uzak sürdürmüştür. Müvekkilim bebeğin sağlıklı olarak dünyaya gelmesi ve yetişmesi için üzerine düşen her şeyi yapmıştır, yapacaktır.”

Tuncay Şanlı ihanet iddialarına ne yanıt verdi?

Tuncay Şanlı ihanet iddialarına ne yanıt verdi?

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz