TEOMAN SIFIRI TÜKETTİ!

Alkol yüzünden sıfırı tüketen şarkıcı Teoman, parasızlıktan albüm yapamadı. Son çare olarak ünlülere sarıldı. Teo; Sezen Aksu, Şebnem Ferah ve Özlem Tekin'le hit şarkılara düet yapıp albüm çıkartacak.

Magazin - 19.01.2008 01:34
TEOMAN SIFIRI TÜKETTİ!
Gecce hayatı ve alkol yüzünden beş parasız kalan Teoman, ünlü isimlerle düet albüm yaparak kendini kurtarmaya çalışıyor.

Bir dönem şarkıları dillerden düşmeyen Teoman, tüm birikimini gece alemine ve içkiye yatırınca meteliğe kurşun atar hale geldi. Hemen her gece bir eğlence çıkışı zil zurna sarhoş görüntülenen, çevresine ağıza alınmayacak küfürler savuran, hatta gazetecilere saldıran Teoman, umudunu yapacağı düet albüme bağladı. Aşırı alkol yüzünden yeni besteler yapamadığı, parası olmadığı için de beste satın alamadığı iddia edilen Teoman, düet albümle kendini kurtarmaya çalışacak.

Bu düet albümde sanatçıyı yalnız bırakmayan ünlüler arasında kimler yok ki! Sezen Aksu, Özlem Tekin, Şebnem Ferah ve Aslı Teoman'la düet yapacak isimlerden sadece birkaçı. Sezen Aksu ile 'O Papatya', Özlem Tekin ile 'Aşk Kırıntıları'nı söyleyecek olan Teoman'ın albüm satışlarından umutlu olduğu konuşuluyor. Yakın dostları ise şarkıcının alkolü bırakmadığı müddetçe maddi sıkıntılarının süreceği görüşünde.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!