Tanem Sivar: Mutlu haberi dün gecce aldık!

Tanem Sivar Dirvana ve eşi Edhem Dirvana'nın iki köpeğini zehirleyerek öldürdüğü iddia edilen komşuları K.Ü., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Bu haberin ardından Tanem Sivar Dirvana da sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Magazin - 23.11.2017 12:01
Marmaris'in Bozburun Mahallesi'nde geçen 7 Kasım'da sunucu Tanem Sivar Dirvana ve eşi Edhem Dirvana'nın köpekleri 'Django' ve 'Pamuk''u zehirliyerek öldürdüğü iddia edilen komşuları K.Ü., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Bu gelişmenin ardından Tanem Sivar Dirvana, Instagram hesabından şu paylaşımı yaptı:

Tanem Sivar'ın köpeklerini zehirleyen şüpheli tutuklandı!

Tanem Sivar'ın köpeklerini zehirleyen şüpheli tutuklandı!"Adaletin ve hukukun üstünlüğüne ilk günden beri inanarak çıktığımız hukuk mücadelemizde; mutlu haberi dün gecce aldık. Hatta örnek teşkil edecek mahiyetteki bu karar ile; hayvanlarımızı zehirleyerek öldüren sanık hakkında "tutuklama" kararı verildi. Önümüzde bir dava süreci var. Hem bu süreç devam edecek hem de hayvana şiddet ve kötü muamelenin Türk Ceza Kanunu Kapsamında cezalandırılması için TCK'ya madde eklenmesi için yasa teklifimizi yetkililere sunacağız. (Meclisteki kadük yasa ile bir ilgimiz yoktur.) Sizleri de kampanyamıza imza atmaya davet ediyoruz. Django ve Pamuk u cok özlüyoruz, acımız cok taze ama atılan bu önemli adımın sahipli/ sahipsiz tüm hayvanların sessiz cığlıklarına ses olduğuna inanıyoruz. Hepinizi cok seviyoruz ve cok tesekkür ediyoruz."

Tanem Sivar'ın gözyaşları...

Tanem Sivar'ın gözyaşları...
Tanem Sivar'ın eşine komşularının ateş ettiği an!

Tanem Sivar'ın eşine komşularının ateş ettiği an!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz