Suzel Mackintosh sevmek için yaklaştığı köpeğin saldırısına uğradı!

Londra'da yaşayan 23 yaşındaki ünlü model Suzel Mackintosh sevmek için yanına yaklaştığı pitbull köpeğinin saldırısına uğradı.

Dünya Magazin - 14.05.2018 00:01
Suzel Mackintosh sevmek için yaklaştığı köpeğin saldırısına uğradı!
Sevmek için yanına yaklaştığı pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğrayan Suzel Mackintosh, yüzünden aldığı hasar nedeniyle üst dudağını hareket ettiremiyor.

Yaşadığı kötü olayı anlatan model, arkadaşlarıyla birlikte Avusturya'da bir geziye katıldıklarını, bu sırada bir arkadaşının pitbull cinsi köpeğini getirdiğini açıkladı. Suzel, arkadaşlarının köpeği dışarıda bırakarak çadırlarında uyuduklarını ve aracından bir şey almak için dışarı çıktığını, bu esnada da köpeğin saldırısına uğradığını açıkladı.

Köpeği sevmek için yanına giden Suzel Mackintosh, bir anda köpeğin saldırısına uğrayarak geriye doğru düştüğünü ve köpeğe karşı kendini koruyamadığını dile getirdi. Yüzünden yaralanan güzel model, izlerine rağmen kariyerinden vazgeçemeyeceğini de vurguladı.

Saldırı sonrasında yüzünden derin yaralar açılan ve bir hafta hastanede tedavi altında tutulan model, doktorların tüm çabalarına rağmen kaslarında oluşan hasar nedeniyle üst dudağını oynatamıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Suzel Mackintosh

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz