SPEARS'IN ÖLÜM HABERİ HAZIR!

Amerikan Associated Press (AP) ajansının, sorunlu pop şarkıcısı Britney Spears için ölüm haberi hazırlamaya başladığı ortaya çıktı.

Magazin - 19.01.2008 05:29
SPEARS'IN ÖLÜM HABERİ HAZIR!
AP'nin magazin müdürü Jesse Washington, 'Tabii ki hiç istemeyiz. Ancak Britney bu dünyadan göçtüğü takdirde, son dönemlerin en büyük haberi olacaktır. Britney'in risk altında olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. Ama biz böyle birşeyi asla dilemiyoruz ve 50 yıl sonra bile kullanmayacağımızı umut ediyoruz' diye konuştu.

Alkol sorunu yaşayan ve davranış bozukluğu sergileyen Spears'ın iki çocuğunun velayeti boşandığı eşi Kevin Federline'ye verilmiş, ancak neden olduğu son olaylardan sonra, çocuklarını görmesi de mahkeme tarafından yasaklanmıştı.

STOCKHOLM SENDROMU MU

Britney Spears, tüm bu olumsuzluklar arasında Afgan asıllı İngiliz vatandaşı Adnan Galib adlı bir paparazzi ile ilişkiye girdi. Bu durumu irdeleyen uzman psikologlar, Britney'in Adnan ile ilişkisi için hafif bir Stockholm sendromu vakası yorumu yaptı. Aktris Patricia Arquette de aynı fikirde. Arquette bu konuda şunları söyledi: 'Britney'in paparazzilerden biriyle arkadaşlık yapması, Stockholm sendromu vakasını çağrıştırıyor. Britney'i paparazziler darmadağın etti. Bu yüzden başka bir yakıştırma yapamıyorum.'

Stockholm sendromu, rehinenin, zaman içinde kendisini kaçıranlara sempati duyması şeklinde tanımlanıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz