Son trend Kalıcı Eyeliner!

Günümüzde adete trend haline gelen 'Kalıcı Eyeliner'dan sonra dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

Kadın

Son trend Kalıcı Eyeliner! Kalıcı Eyeliner sürekli olarak makyajlı görünmek isteyenlerin en sık başvurduğu yöntemlerden biri. Bazen abartı örnekleri olsa da genel olarak çok şık duruyor. Gecce.com.tr olarak sizler için Kalıcı Eyeliner hakkında biraz bilgi vermek isteriz.

Dilerseniz soru cevap şeklinde gidelim...

Kalıcı Eyeliner'ı ne kadar kullanabilirsiniz?

Kalıcı Eyeliner için her ne kadar 2 sene kalır deseler de gördüğümüz örneklerle bunun böyle olmadığına şahit oluyoruz. 1 senelik kaliteli kullanımından sonra yavaş yavaş yok olduğunu görüyoruz. Ve ikinci senenin sonunda ise neredeyse hiç bir şey kalmıyor. Eyeliner'a alışanlar 2. seneyi beklemeden üzerinden tekrar geçmeyi ihmal etmiyor.

Kalıcı Eyeliner'ın artıları nelerdir?

Kalıcı Eyeliner oldukça rahat kullanımı olan bir işlem olduğu için kesinlikle tavsiye ediyorum. En büyük karınız kimyasal kozmetik ürünlerden uzaklaşmak! İnce yaptırdığınız sürece doğallığınız ile daha çok dikkat çekeceksiniz. Ve daha fazla makyaj yapma isteği oluşmayacak kafanızda.

Hassas gözleri olanlar Kalıcı Eyeliner'ı yaptırabiliyor mu?

Hassa gözleri olanda yaptırabiliyor. İlk yapılma aşaması dışında hiç bir sorun olmuyor. İlk yapım aşamasında şişlik ve kızarıklık hassas gözlerden daha belirgin hale geliyor.


Kalıcı Eyeliner yapılırken kanama, şişlik, morluk vb. şeyler oluyor mu?

Kanama ve morluk kesinlikle olmuyor. Şişlik ise yapılma aşamasında ve ertesi günün sabahında oluyor. Abartı bir şişlik değil tabii...

Kalıcı Eyeliner'ı yaptırdıktan sonra nasıl koruyabilirim?

Hiç bir şekilde bakım yapmanızı gerektirecek bir durum yok. İlk bir hafta kurudukça vazelin sürmeniz yeterli!

Kalıcı Eyeliner makyaj fiyatı ne kadar?

500TL ve 700TL arasında değişiklik gösteriyor.

Dikkat etmeniz gerekler!

Bu tarz işlemlerde çok dikkatli olmanız gerekiyor. Yaptıracağınız kişiyi ve yeri çok iyi seçmeniz en önemli husus. İğnenizin sizin için yeni açılıp açılmadığına dikkat edin.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: