Sinem Kobal'a kötü haber!

Romantik Komedi serisinin üçüncü filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Sinem Kobal, projenin iptal olduğu haberiyle hüsrana uğradı.

Magazin - 18.06.2018 12:12
Sinem Kobal'a kötü haber!
Sinem Kobal, 1 milyon lira istediği için “Romantik Komedi 3”ün kadrosundan çıkarıldığı iddia edilmişti. Güzel oyuncu ise öne sürülen haberleri yalanlayarak kadroda yer aldığını ve yakında kamera karşısına geçeceğini açıklamıştı.

Sinem Kobal'dan çağrı var!

Sinem Kobal'dan çağrı var!Genç oyuncu çekimler için gün sayarken, kötü bir haberle şaşkınlık yaşadı. Romantik Komedi'nin yapımcılığını üstlenen Boyut Film, projenin iptaline karar verdi.

Yerli Shakira Sinem Kobal!

Yerli Shakira Sinem Kobal!Boyut Film’in bu kararı almasının nedeni ise; “Romantik Komedi 3”le aynı dönemde çekilecek olan “Mucize 2” filminin bütçesi.

“Romantik Komedi 3”ün gişe gelirinin masraflarını karşılayamayacağını düşünen şirket yetkilileri, ellerindeki tüm bütçeyi “Mucize 2”ye harcamaya karar verince diğer projeden vazgeçti.

Filmde Sinem Kobal’ın yanı sıra Engin Altan Düzyatan, Sedef Avcı, Cemal Hünal, Burcu Kara, Gürgen Öz ve Gökçe Özyol da rol alacaktı.

Sinem Kobal'ın en doğal hali!

Sinem Kobal'ın en doğal hali!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz