Sinan Akçıl'ın ikiz kardeşleri

Sinan Akçıl’ın “Farklı Sahne” programında ilk önce babası Saim Akçıl’ı sahnede ağırladıktan sonra Gülben Ergen ile kardeşleri Samir ile Elvin’i sahneye çağırdı.

Magazin - 28.04.2018 21:00
Sinan Akçıl'ın ikiz kardeşleri
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı dolayısıyla kardeşlerini programında ağırlayan Sinan Akçıl ‘’Bugün benim için en farklı sahne oldu‘’ diyerek mutluğunu dile getirdi. Sinan Akçıl babası için ise "En çok saygı duyduğum adamı ağırlamaktan gurur duyuyorum’’ ifadelerini kullandı. Babasıyla bir projesi olacağını açıklayan Akçıl, "Bunun ilk denemesini bugün burada yapacağız" dedi.


Sinan Akçıl’ın babasının ilk evliliğinden olan kendinden 8 yaş büyük ablası birkaç yıl önce çıkıp gelmişti. Ardından da babası Saim Akçıl üçüncü evliliğinden ikiz çocuk sahibi oldu. Böylelikle Akçıl’ın kardeş sayısı 4’e çıktı. Ünlü şarkıcı "Bir anda büyük bir aile olduk benden 28 yaş küçük ikiz kardeşlerine bakacağını’’ söyledi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sinan Akçıl

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz