Sıla'nın son görüntüsü şaşırttı!

Ahmet Kural ile ayrıldıktan sonra adı son zamanlarda Can Yantır ile aşk yaşadığı iddaalarına karışan şarkıcı Sıla önceki gün Atatürk havaalanında görüntülendi.

Magazin - 26.03.2018 15:02
Sıla'nın son görüntüsü şaşırttı!
Yeni saç modeliyle çok dikkat çeken Sıla'nın gözlüğü ve giyim tarzı da oldukça dikkat çekiciydi. Havaalanında karşısında muhabirleri gören Sıla koşar adımlarla alana giriş yapmak istedi.

Muhabirlerin “Can Yantır ile aşk yaşadığınız doğru mu?” sorusuna “Arkadaşlar daha önce gereken cevabı verdim. Konser için İspanya'ya gidiyorum. Kolay gelsin” demekle yetindi.

Sıla silikon taktırdı mı?

Sıla silikon taktırdı mı?

Yeni Sıla

Yeni Sıla
İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ AŞKLA BAŞLADI

Oyuncu Ahmet Kural’la ayrıldıktan sonra kısa aralıklarla imaj değişikliğini yaptığını gördüğümüz Sıla, havalimanında yine farklı biri olarak muhabirlerin karşısına çıktı. Sürekli olarak saçıyla oynayan ve hatta verdiği konserlerde giydiği cüretkar kıyafetlerle hakkında silikon taktırdığı iddiaları bile dolaşan şarkıcının hızına yetişmek pek de mümkün görünüyor. Aslında Sıla’yı sosyal medya hesabından takip edenler onun bu değişiklikleri Ahmet Kural’la ilişki yaşamaya başladığı dönemde yapmaya başladığını hatırlayacak… (Kaynak: posta.com.tr)

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sıla

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz