Sıla engeli bastı!

Ayrılıklarıyla herkesi şaşırtan Sıla ve Ahmet Kural cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı.

Magazin - 17.07.2018 09:11
Sıla engeli bastı!
Geçtiğimiz yıl ilişkiye başlayan ve yaklaşık 10 aylık birliktelik yürüten Ahmet Kural ve Sıla, sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı.

Yakın zaman önce ayrılan ikilinin yeniden barışacakları ise o dönem çok konuşulmuştu. Ahmet Kural ile Sıla'nın barışma ihtimalleri yeniden gündeme geldi. Bunun nedeni ise Ahmet Kural'ın Sıla'yı yeniden takip etmeye başlaması.

Sıla, Ahmet Kural'ı sildi!

Sıla, Ahmet Kural'ı sildi!İkili, ayrılıktan sonra birbirlerini her yerden silmişti. Fakat Ahmet Kural buna daha fazla dayanamadı ve Sıla'yı yeniden takibe aldı.

Sıla'dan Ahmet Kural'a olay gönderme!

Sıla'dan Ahmet Kural'a olay gönderme!Ahmet Kural'ın bu hareketi önce 'Ahmet Kural ve Sıla barışıyor mu?' sorusunu da akıllara getirdi. Ancak daha sonra
Sıla'nın Ahmet Kural'ı engellediği ortaya çıktı. Bu takibin uzun sürmemesi “Sıla engeli bastı” olarak yorumlandı. Sıla'nın Kural'ı Instagram'da engellediği iddia edilse de oyuncunun beğenilerinin duruyor olması bu iddiaları yalanlıyor.

Sıla'nın son görüntüsü şaşırttı!

Sıla'nın son görüntüsü şaşırttı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ahmet Kural, Sıla

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz