SEVİL SABANCI'NIN BAŞBAKAN'A DAVETİ

SIEC Kurucusu Sevil Sabancı, Başbakan Tayip Erdoğan'ı binicilik sporu için İstinye'deki tesislerine davet etti.

Magazin - 19.03.2008 15:59
SEVİL SABANCI'NIN BAŞBAKAN'A DAVETİ
2003'te Erdoğan'ın yanlış yönlendirmeler ve ısrarlar üzerine ata binerken talihsiz bir kaza geçirdiğini hatırlatan Sevil Sabancı, şöyle konuştu:

"O çok kötü bir kazaydı. Ben başbakanımızın yerinde olsaydım bir daha at görmek istemezdim. Ama Başbakanımızın sporcu kimliği var. Kendisini S Uluslararası Binicilik Merkezi'ne bekliyoruz. Burada rahatlıkla stres atabilir, bir nevi terapi görebilir. Kendisine bütün tecrübelerimizi aktarabiliriz. Sporcu kimliğiyle gençlere örnek olan Başbakanımızın ata sporumuz olan biniciliği hobi olarak bile yapması yeni yetişecek sporcularımız içinde büyük moral olur" diye konuştu. Başbakan Erdoğan'ın çok yoğun gündemle oldukça stresli ve yorucu bir ortamda bulunduğunu ifade eden Sabancı, "Fırsat buldukça hobi olarak binicilik sporu yapabilir. Bu onu çok rahatlatacak ve huzur verecektir." (YENİŞAFAK)
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: