Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in evlilik sözleşmesi krizi!

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in aralarında kriz olduğu iddia edildi. Konuşulana göre Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya'ya evlilik teklif etti ama Sarıkaya'nın "evlilik sözleşmesi yapalım" teklifiyle şok geçirdi.

Magazin - 12.02.2019 14:16
Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'in evlilik sözleşmesi krizi!
Üç buçuk yıldır birlikte olan ve birbirlerini çok seven çiftin ilişkisine nazar değdi. Kerem Bürsin geçtiğimiz yaz Los Angeles’ta röportaj verdiği Some Men dergisine, "Evliliğe karşı değilim. Evlilik yapısı bana göre daha önemli. Kaldı ki çocuk da istiyorum" demişti.

Serenay Sarıkaya aşkı tanımladı!

Serenay Sarıkaya aşkı tanımladı!@bilalozcannofficial Instagram hesabının haberine göre Serenay Sarıkaya ile evlenmeyi çok isteyen Kerem Bürsin önceki gün sevgilisine evlenme teklifinde bulundu. Teklifi sevinçle karşılayan genç kadın sohbet sırasında ‘Evlilik Sözleşmesi’ yapmayı teklif etti. Buna çok şaşıran Kerem Bürsin sevgilisine tepki gösterdi.

Serenay Sarıkaya detoksa girdi!

Serenay Sarıkaya detoksa girdi!Seranay Sarıkaya ile Kerem Bürsin’in tartıştıkları hatta zaman zaman seslerini yükselterek birbirlerine girdikleri kaydedildi. Evlilik teklifinin karşılığında hiç ummadığı bir karşı teklif alan ve olayın kavgaya dönüşmesi üzerine gururu incinen Kerem Bürsin’in büyük hayal kırıklığı yaşadığı öğrenildi.

"Serenay’ın sesinden duymak için..." Serenay Sarıkaya'nın 'Pazar' pozu!

Serenay Sarıkaya'nın 'Pazar' pozu!Serenay Sarıkaya'dan 'Alice' paylaşımı!

Serenay Sarıkaya'dan 'Alice' paylaşımı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!