Seren Serengil'den aşk iddialarına yanıt!

Seren Serengil, dün akşam Arnavutköy'de bir mekanda Yaşar İpek'le görülünce adı aşk dedikodularına karışmıştı.

Magazin - 14.01.2018 15:29
Seren Serengil'den aşk iddialarına yanıt!
Seren Serengil'in dün akşam aynı mekanda Yaşar İpek ile görüntülenmesi aşk iddialarının ortaya atılmasına neden olmuştu. Birkaç gün önce Hakan Altuğ ile adı aşk haberlerine karışan Seren Serengil, magazin basınına "Kendi kendinizi yalanlıyorsunuz." dedi. Hayatında kimsenin olmadığını belirten Serengil "Artık bir şey hissetmiyorum. Biri büyü mü yaptırdı ne?" diyerek takipçilerini şaşırttı.

Seren Serengil kiminle yakalandı?

Seren Serengil kiminle yakalandı?İşte Seren Serengil'in o açıklaması...


"Vay be ne hızlıymışım da haberim yokmuş. Bir gün önce Hakan'la bir gün sonra Yaşar'la dur bakim yarın da kimle yazacaksınız yani her yemeğe çıktığım arkadaşımla her gün yazarsanız 365 sevgilim olacak bu yıl ha kalan 6 saat için de birini düşüneyim. Matraksınız... Ne diyeyim o zaman sizin de her röportaj yaptığınız her haberini yaptığınız kişilerle alakanız var biz de öyle mi bakalım şimdi?.. Hayatımda sevgili anlamında kimse yok olunca koşa koşa ben söyleyeceğim. Ama yok ki arkadaşım ve köpeklerimle uyuyup uyandığım lise çağlarımdan kalan bir penfriend dönemindeyim yani mesajlaşır yemek yerim bir yerlere giderim ama ilişki yok hazır değilim biri büyü mü yaptı bilmiyorum. Hissizim... Hakan'a 3 kere hastaneye gitmiştim görememiştim nezaket olarak beni yemeğe götürdü aşk başladı yazıldı. Yaşar'la küstüm barıştım hadi stüdyoya gel şarkılarımı dinle dedi gittim arkasında ki cafede yemek yedik onunla da aşk yaşıyor dendi. Şimdi ben sizin dediğinize göre Hakan'la bir gün önce aşk yaşamaya başladıysam onu aldatmış oldum Yaşar'la. Daha da uyanmamıştır Hakan şok olacak çocuk. Yani yalanlamaya gerek kalmıyor bir gün sonra yaptığınız haberi kendiniz yalanlıyorsunuz bir başka haberle. Neyse Yaşar'ın şarkısı 'Emrin olur'u çok beğendiğim için belki klibinin stylingini ve sanat yönetmenliğimi yapacağım şimdiden söylüyorum, boş boş yazıp çizmeyin diye hadi iyi pazarlar bu akşam da Kerimcan'layım bak Yaşar'ı da onunla aldatmayı düşünüyorum."

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz