Seren Serengil ile Yaşar İpek barıştı!

Seren Serengil ile Yaşar İpek barıştı. Serengil sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafın altına "Yüzüm güldü" diye yazdı.

Magazin - 20.03.2018 16:59
Seren Serengil ile Yaşar İpek barıştı!
Seren Serengil ile Yaşar İpek'in evlilik haberi beklenirken ayrılık haberi gelmişti. Seren Serengil, eski sevgilisi Özay Bakır'ın annesini arayınca Yaşar İpek ilişkiyi bitirmişti.

Canlı yayında karşı karşıya geldiler!

Canlı yayında karşı karşıya geldiler!
DUYMAYAN KALMASIN'DA YÜZLEŞTİLER!

Ayrılıktan bir süre sonra Yaşar İpek başka bir kadınla el ele görüntü vermiş bu görüntüler Seren Serengil'i oldukça üzmüştü. Konu Duymayan Kalmasın'da da gündeme gelince Yaşar İpek programa telefonla bağlanarak Seren Serengil'i çok sevdiğini, ele ele tutuştuğu kişinin çok yakın bir arkadaşı olduğunu ve Serengil'i kıskandırmak için onun elini tuttuğunu itiraf etmişti.

Seren Serengil ve Yaşar İpek neden ayrıldı?

Seren Serengil ve Yaşar İpek neden ayrıldı?
İLİŞKİ SÖZLEŞMESİ YAPACAĞIZ!

Bu sabah ise Duymayan Kalmasın programında Cengiz Semercioğlu, partneri Seren Serengil'e son durumu sordu. Seren Serengil yaptığı açıklamada bugün buluşacaklarını ve ilişki sözleşmesi yapacaklarını, birbirlerinin yapmak istemedikleri şeyleri bir kağıda yazıp imza atacaklarını söyledi, "Eğer anlaşabilirsek barışacağız" ifadelerini kullandı.

Seren Serengil ile Yaşar İpek ayrıldı!

Seren Serengil ile Yaşar İpek ayrıldı!
SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI!

Seren Serengil bu açıklamalarının ardından Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta yanındaki kişinin yüzünü göstermedi ama altına da kalp emojisi ekledi ve şöyle yazdı; "Yüzüm güldü." Bu durum Seren Serengil ile Yaşar İpek'in barıştığı şeklinde yorumlandı.

Yaşar İpek'in zor anları!

Yaşar İpek'in zor anları!

İŞTE O KARE:
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz