Serdar Ortaç son noktayı koydu!

Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan'ın iş nedeniyle gittiği Miami'de Arap şeyhlerinden birinin oğluyla birlikte olduğu iddialarına yanıt verdi.

Magazin - 12.04.2018 15:38
Serdar Ortaç son noktayı koydu!
Miami'ye giden ve buradan paylaştığı cesur pozlarla adından söz ettiren Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan, bir Arap şeyhinin oğluyla birlikte görülmüştü.Bu durum magazin gündemine bomba gibi düşmüş ve oldukça konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı, birkaç gündür konuşulan bu konuyla ilgili sessizliğini bozdu.


Eşi Chloe'nin Arap şeyhiyle yemek yediği iddialarını doğrulayan Serdar Ortaç, "Amerika'da bir sürü dostumuz var. O dostlardan birkaç tanesiyle de yemeğe çıkıyor kadın. Yemeği de mi yasaklayayım kadına? Yemek yerken de 20-25 kişilik masada millet görüyor. Oradaki Türkler klasik dedikoduyu sevdiği için adamı soruşturuyorlar ve bir Arap şeyhinin oğlu çıkıyor'' dedi.


Ünlü çift hakkında magazin kulislerinde boşanacakları yönünde dedikodular konuşulurken popçu Serdar Ortaç, "Ben karımı seviyorum. Onun da beni sevdiğini biliyorum. Böyle bir şey asla yapmaz. Öyle bir kadın değil. Boşanmamızı istiyorlar. Ama boşanmayacağım" diyerek dedikodulara son noktayı koydu.

Serdar Ortaç ve Chloe'den aşka dair her şey!

Serdar Ortaç ve Chloe'den aşka dair her şey!
Ortaç, eşinin çok konuşulan cesur pozları hakkında da sessizliğini bozdu.Ünlü popçu, şu ifadeleri kullandı: "Ben hanıma hiç yasak koymam. Hanıma yasak koymak özgürlüğüne müdahale etmektir."


Serdar Ortaç: Sperm dondurmaya ihtiyacım yok

Serdar Ortaç: Sperm dondurmaya ihtiyacım yok

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz