Sen Anlat Karadeniz'in ağlatan sahnesi!

Atv’nin Çarşamba akşamları izleyiciyi ekran başına kilitleyen Sen Anlat Karadeniz’de Nefes’in Vedat'a verildi yıllar önceki o anlar ekrana getirildi.

Dizi Galeri - 12.04.2018 14:05
Sen Anlat Karadeniz'in ağlatan sahnesi!
Milyonların sevgisini kısa sürede kazanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde yayınlanan sahne herkesi etkiledi. Abisiyle okuldan gelen Nefes, babası tarafından gıyabında Vedat ile imam nikahı ile evlendirilmişti. Bu nikahı kendisi e kabul etmediği halde kıyıp geçerli sayan babası, şok geçiren Nefes’in tüm itirazlarına rağmen, onu hiç acımadan Vedat’a verdi.


Hainlikleri o zamanlardan başlayan Vedat, daha okul çağındaki Nefes’in kendisini istememesine rağmen babasına "Bu meseleyi hallet'' diyerek çıktı evden. Abisini de adamları dışarı çıkardı. Bu arada Nefes, babasının elinden kurtulup odasına sığındı ve kapıyı kilitledi. Babası ise kapıyı kırmak için uğraşıyordu. İşte o dehşet anların yaşandığı sahnede Nefes, çaresizlik içinde tir tir titreyerek ağlamaya başladı. Bu sahnelerde Sezen Aksu’nun söylediği Ünzile şarkısı çalmaya başladı.


Sen Anlat Karadeniz izleyenlerini ekran başına kilitleyen bu sahnelerde, Nefes’in yaşadığı acı, yüzüne yansırken ekran başındakiler de göz yaşlarını tutamadı muhtemelen.

İşte Nefes’in çaresizlik içinde Vedat’a verildiği o anlar:
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!