Selen Görgüzel Alkan, GECCE.com'a açıkladı!

Hamdi Alkan'la evliliklerinde sorun olduğu ve boşanacakları konuşulan Selen Görgüzel çıkan haberlere cevap verdi. GECCE.com'a konuşan güzel oyuncu haberlerin doğru olmadığını açıkladı.

Magazin - 14.03.2018 13:44
Selen Görgüzel Alkan, GECCE.com'a açıkladı!
Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel 24 Nisan 2014 yılında Roma'da nikah masasına oturmuş, çift Türk Büyükelçiliği'ndeki törenle hayatlarını birleştirmişti. O günden bu zamana geçen zamanda evlilikleriyle örnek gösterilen çiftle ilgili bu sabah çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Yapılan haberlerde Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel'in evliliklerinde sorunlar yaşandığı ve ayrılacakları yazıldı, söylendi.

"Baba gibi baba!" Tebrikler Hamdi Alkan!
Konuyla ilgili aradığımız Selen Görgüzel ise bu haberleri şiddetli bir şekilde yalanladı. Selen Görgüzel, GECCE.com'a şu açıklamaları yaptı:

"Bu haberlerin nereden çıktığını araştırıyoruz. Ben sabah denk geldim ve şok oldum. Hiç öyle bir şey yok. Çok şaşırtıcı. Nereden çıktı anlamadım. Evlilikte insanlar tartışabilir ama bu boşanacakları anlamına da gelmez. Bazen tartıştığımız oluyor elbette ama son zamanlarda ufak bir tartışmamız bile olmadı."

Selen Görgüzel Alkan'dan sanat camiasına çağrı!

Selen Görgüzel Alkan'dan sanat camiasına çağrı!ONUR AKTAŞ
onur@gecce.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz