SEKS YAPMAK İSTEYEN KADIN BU SİNYALLERİ YAYIYOR!

Kadınlar partnerleriyle seks yapmak istediklerinde onlara bu sinyalleri veriyor…

Magazin - 13.07.2012 11:45
SEKS YAPMAK İSTEYEN KADIN BU SİNYALLERİ YAYIYOR!
Kabul edelim ki bir erkeğin kadının zihnini okuması hiç bilmediği bir dilde yazılmış bir kitabı okuyup özetini çıkarması kadar zor. Kadınlar, kendilerini ifade ederken erkeklere göre farklı yöntemler kullanıyor ve bazı durumlarda iletişim için vücut dilini daha fazla ön plana çıkarabiliyor. Örneğin partneriyle o akşam seks yapmak isteyen kadınlara bakın, karşı tarafa vücut dili ve davranışlarıyla nasıl türlü sinyaller gönderiyorlar acaba?

Flört modundaysa
Bir kadının o akşam seks yapmak istiyor olduğunu anlayabileceğiniz belki de en önemli sinyal, flört modunda olması. Partnerinin ‘ismini’ normalde olduğundan daha fazla telafuz etmesi, aynı tarz esprilere her zamankinden çok daha büyük kahkahalarla karşılık vermesi, göz temasını biraz abartması, konuşurken partnerinin dudaklarına odaklanması... Bunların hepsi temel ama önemli sinyaller.

Argo konuşmalara kayıyorsa
Günlük konuşmalarına göre o akşam argoya daha fazla yer vermesi, partneriyle şakalaşmaya daha açık halde olması (el ve vücut şakaları dahil) veya seks temalı fıkralar, benzetmeler, konulardan bahsediyor olması da sekse giden yolda yanıp sönen sinyallerden olabilir.

Temas halindeyse
Erkekler, kendilerine göre daha dokunulmaz olan kadınlar ile temas haline geçtiklerinde sekse önce sarı, temas durumu abartılırsa da yeşil ışık yakma eğilimdeler. O akşam seks yapmak isteyen kadın da partnerine muhtemelen daha fazla temas etme isteği duyacak. Konuşurken partnerinin omzunu veya kolunu tutması, her zamankinden çok daha yakın bir mesafede durup hafifçe temas etmesi veya mutfaktan ya da koridordan geçerkenki ‘çapkın ve sinsi temasları’ bir kadının seks yapmak istediği anlamına gelebilir.

Kıyafet seçimi
Her zamankinden farklı olarak o akşam partnerine ‘seksi ve kırmızı bir gecelikle kapıyı açan kadın’ klişesini bir kenara koyarsak, seks yapmak isteyen kadınlar sırf o akşama özel olarak normalden daha açık giyinebilir, evin içinde mevcut kıyafetleriyle özellikle de partnerlerinin görüş alanındayken ‘çok daha rahat’ hareket edebilirler.

Dudaklarını ısırıyorsa
Kadın dudakları çoğu erkeğe göre vücudun en hassas ve en davetkâr bölgesi. Belki de bu yüzden cinselliği ön plana çıkaran birçok film ya da reklâmda yer veriliyor olduğunu görüyoruz. Özellikle partneri konuşurken anlattıklarına odaklanan ve dudaklarını ısıran ya da dilini çok daha fazla gösterme eğilimde olan kadınlardan kaçış pek mümkün değil sanki.

Masaja ihtiyaç duyması
Özellikle de yoğun koşuşturmaların yaşandığı günümüzde bir kadının sırt ya da boyun ağrısı olması kaçınılmaz. Bu yüzden bir kadın belki de ‘gerçekten’ masaja ihtiyaç duyabilir. Fakat temas etmek kadar temas edilmekten de hoşlanan, bazı ‘seks’ isteyen kadınlar bu yöntemi en azından içgüdüsel olarak kullanabilir.

Bu akşam biraz erken yatalım
Bazı kadınlar ise amaçlarını direkt olarak göstermekten kaçınmaz. Ertesi sabah güne erken kalkıp zinde başlama bahanesiyle yatağa her zamankinden erken gitmeyi teklif eden kadınların da bazı sinsi planları olabilir. Hatta ve hatta mutfaktaki bulaşıkları bırakıyor ya da oturma odasındaki koltuktan hızla kalkıyorsa anlayın ki farklı istekler içinde olması muhtemel.

Espriyle yaklaşma
‘’ Bu akşam başım ağrımıyor, hayatım! Ne tuhaf değil mi? ‘’ gibi ilk anda saçma gelen bir cümle, partnerinin hem gülmesine hem de farklı bir sinyal almasına neden olabilir. Çocuğu olmayan bir kadının eşine ‘çocuklar da uyudu artık!’ dediği de görülmüştür herhalde. Bunlar, mizah anlayışı yüksek kadınların başvurabileceği yöntemler olabilir. Yoksa mizah anlayışı gelişmiş çiftlerin mi desek?
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: seks, kadın

PAYLAŞ

 • Bunu Facebook'da paylaş!
 • Bunu Tweet'le!
 • Bunu Google Plus'ta paylaş!
 • Bunu Pinterest'te paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

EN ÇOK TIKLANANLAR

 • Demet Akalın, Gülben Ergen'i sildi!
 • Megastar komşulara aşure dağıttı!
 • Hande Bermek hakkında şok iddia!
 • Selin Şekerci'nin Instagram korkusu!
 • Acun Ilıcalı'nın yeni projesi ortaya çıktı!
 • Yardımsever Barış Arduç!
 • Elçin Sangu ile Barış Arduç'u da evlendirdiler!
 • Ebru Şallı photoshop'u abartınca...
Demet Akalın, Gülben Ergen'i sildi!