Seda Sayan'a büyük şok!

Seda Sayan'ın Show Tv'de geçtiğimiz hafta başlayan programı bugün ekrana gelmedi. Sebebi ise oldukça ilginç.

Magazin - 22.01.2018 17:10
Seda Sayan'a büyük şok!
Seda Sayan, Show TV'de geçtiğimiz hafta başlayan ve oldukça ses getiren programı bugün yayınlanmadı. Saat 16:00'da başlayan ve haber bültenine kadar devam eden programın yerine Gönül Sultanları adlı belgesel yayına girdi. Peki Seda Sayan'ın programı neden yayınlanmadı?

Seda Sayan‘a destek verdiler!

Seda Sayan‘a destek verdiler!Seda Sayan yeni programına başlamadan önce aynı kanalda aynı saatte Uğur Arslan'la birlikte başka bir program sunuyordu. RTÜK yayından kaldırılan o program yüzünden yayıncı kanal olan Show TV'ye ceza verdi. Cezanın nedeni ise şöyle açıklandı:

Seda Sayan'dan evlilik iddialarına yanıt!

Seda Sayan'dan evlilik iddialarına yanıt!''Bu program, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun 24.11.2017 tarih ve 2017/47 sayılı toplantısında alınan 11 nolu kararı uyarınca, kuruluşumuzun 2, 3, 7, 10 ve 14 Kasım 2017 tarihlerinde saat 15.30'da yayınladığı Seda ve Uğur'la adlı programda, 6112 sayılı kanunun 8. maddesinin birinci fıkrasının (f) bendinde yer alan, Yayın hizmetleri; ''Toplumun milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine aykırı olamaz'' ilkesinisin ihlali nedeniyle idari tedbir uygulanması sonucu yayını durdurulan program yerine yayınlanmaktadır''

Demet Akalın, Seda Sayan'a gelinlik baktı!

Demet Akalın, Seda Sayan'a gelinlik baktı!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Seda Sayan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz