Seda Sayan eleştirilere yanıt verdi!

Seda Sayan, Londra sokaklarında kendini yere attı, sosyal medya sallandı. Gelen eleştirilere cevap veren sanatçı, "Düşene gülmeyin, düşen de kendini kötü hissetmesin diye yaptım" açıklamasında bulundu.

Magazin - 17.09.2018 10:35
Seda Sayan eleştirilere yanıt verdi!
Instagram’ın yeni akımı #fallingstars (kayan yıldızlar), tüm dünyadaki starların son dönemdeki gözdesi oldu. Hollywood yıldızları başta olmak üzere milyonlarca Instagram kullanıcısının düşme konseptli farklı fotoğraflarını paylaştığı bu akıma Seda Sayan da katıldı. Ünlü sanatçı Londra sokaklarında bir kafenin önünde kendini yere attı. O fotoğraf da sosyal medyada paylaşıldı.

Seda Sayan'ın paylaşımı olay oldu, Ayşe Özyılmazel

Seda Sayan'ın paylaşımı olay oldu, Ayşe Özyılmazel "Neden" diye sordu!
ELEŞTİRİ YAĞDI!

Seda Sayan'ın yerdeki pozu sosyal medyada oldukça eleştiri aldı. Aralarında Ayşe Özyılmazel'in de bulunduğu bir çok sosyal medya kullanıcısı Sayan'a "Neden bacım?" diye sordu. Sayan bu soruya şu yanıtı verdi:

"Bu dünya starlarının başlattığı bir akım. 'Düşene gülmeyin, düşen de kendini kötü hissetmesin' diye yaptım. Dünyada bir çok star bunu yapıyor" dedi.

Seda Sayan:

Seda Sayan: "Harçlığımı Oğulcan'dan alıyorum!"Seda Sayan'dan 'Ah Gecceler' sürprizi!

Seda Sayan'dan 'Ah Gecceler' sürprizi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Seda Sayan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz