Porto Riko’da Engin Akyürek partisi!

Engin Akyürek'in Porto Riko'ya geleceğini öğrenen hayranları bir parti verdi ve oyuncunun karton maketi önünde pasta kesti.

Magazin

Porto Riko’da Engin Akyürek partisi! Engin Akyürek, 21 öyküden oluşan 'Sessizlik' kitabın Ekim 2018'de çıkarmıştı. Oyuncunun Türkiye'de düzenlediği imza günlerine dünyanın dört bir yanından hayranları katılmıştı. Son olarak İstanbul'da gerçekleşen imza gününe Porto Riko'dan gelen Engin Akyürek fanları pankart açmış ve oyuncuya olan sevgilerini bu şekilde göstermişlerdi.

Engin Akyürek: Bu kadarını beklemiyordum!

Engin Akyürek: Bu kadarını beklemiyordum!PORTO RİKO'DA PARTİ VERDİLER!

Akyürek de bu ilgiye kayıtsız kalamadı ve yeni kitabını imzalamak için 12 Ocak’ta Porto Riko’ya gideceğini açıkladı. Bu haber Latin hayranlarını oldukça sevindirdi. Engin Akyürek'in geleceğini duyan Latin Amerikalılar kutlamalara başladı. ngin Akyürek hayranları, geçen gün oyuncu için parti verdi. Oyuncunun karton maketi önünde pasta kesen Porto Rikolu sevenleri, bu anları sosyal medyada paylaştı. Engin Akyürek'in her yaştan seveni, 37 yaşındaki oyuncuyu sabırsızlıkla beklediklerini de söyledi.


Bestemsu Özdemir, Engin Akyürek’le aşk mı yaşıyor?

Bestemsu Özdemir, Engin Akyürek’le aşk mı yaşıyor?Kaynak: Gecce.com Engin Akyürek'e Porto Riko’da Türk bayraklı kutlama!

Kaynak: Gecce.com Engin Akyürek'e Porto Riko’da Türk bayraklı kutlama!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: