Özcan Deniz ve Feyza Aktan evlendi!

Özcan Deniz, 25 yaşındaki sevgilisi, 7.5 aylık hamile olan Feyza Aktan ile ‘8 Mart Kadınlar Günü’nde villasında evlendi. Haziran’da düğün yapacak olan çift balayına ‘ Kuzey’ adını verecekleri oğulları ile çıkacak.

Magazin - 14.03.2018 08:00
Özcan Deniz ve Feyza Aktan evlendi!
Özcan Deniz (45) kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi, 7.5 aylık hamile Feyza Aktan (25) ile ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde evlendi. Özcan Deniz’in, Zekeriyaköy’deki lüks villasında yapılan nikaha 15 kişi katıldı. Nikah şahitleri ise aile dostlarıydı.

Özcan Deniz'den aşk pozu!

Özcan Deniz'den aşk pozu!Feyza Deniz, gelinlik yerine beyaz bir elbise giymeyi tercih etti. Özcan Deniz, evlenmeden 1 hafta önce ağabeyi Ercan Deniz’e “Nikahın ‘Dünya Kadınlar Günü’nde olmasını istiyorum. Eşim ve tüm kadınlar başımın tacı" dedi.

'Yasak aşk' haberlerine inat...

'Yasak aşk' haberlerine inat...Özcan-Feyza Deniz, 1.5 ay sonra dünyaya gelecek oğullarının ismini de ‘Kuzey’ olarak belirledi. Çift, balayına çıkmayacak. Özcan Deniz’in başrolünde olduğu Star TV’deki ‘İstanbullu Gelin’in Haziran’daki finalinden sonra yine az sayıda kişinin katıldığı bir düğün yapacak. Çift balayına oğulları Kuzey ile birlikte gidecek.

Zirvede aşk tazelediler!

Zirvede aşk tazelediler!Kaynak: posta.com.tr

Özcan Deniz'den iddialara cevap!

Özcan Deniz'den iddialara cevap!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Özcan Deniz, Feyza Aktan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz