Olay öpüşme sahnesi sosyal medyayı salladı!

Sen Anlat Karadeniz 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir, Nefes'e evlilik teklifi için hazırlanıyor. Nefes'in şık kıyafet giyip ailenin önüne çıkması Tahir'in nutkunun tutulmasına neden oluyor. İkili, güzel bir günün ardından dudak dudağa geliyor.

Dizi Galeri - 05.11.2018 18:10
Olay öpüşme sahnesi sosyal medyayı salladı!
Sen Anlat Karadeniz 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde çok güzel bir gün Kaleli ailesini bekliyor. Deli Tahir, Nefes'le yeniden evlenmek için hazırlık yapıyor. Nefes'in muhteşem değişimi sonrası Tahir deyim yerindeyse küçük dilini yutuyor. Evlilik teklifi sonrası ise ikili dudak dudağa geliyor. Bu sahne dizinin hayranları tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Sosyal medyada paylaşım rekoru kıran fragman dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. 'Sen Anlat Karadeniz'in sevenleri "Bu sahneyi bekliyorduk, niyahet" gibi yorumlar yaptı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sen Anlat Karadeniz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!