Okan Kurt'tan Seda Sayan açıklaması!

Seda Sayan'ın özür dilemesinin ardından Demet Akalın'dan sürpriz bir hamle geldi. Akalın, konunun tamamen yapılan bir hatadan kaynaklandığını söyleyen eşi Okan Kurt'un açıklamasını sosyal medya hesabından paylaşarak tartışmaya son noktayı koydu.

Magazin - 10.01.2018 21:15
Okan Kurt'tan Seda Sayan açıklaması!
Seda Sayan'ın programına eşi Okan Kurt ile konuk olan Demet Akalın, program sonunda hiç hoşlanmadığı bir durum ile karşılaşmıştı. Program sonunda bir VTR yayınlanmış, yayınlan VTR'de İbrahim Kutluay da vardı. Yayın esnasında bu durumu fark edemeyen Demet Akalın, program bittikten sonra konuyu takipçilerinden öğrenmişti.

Demet Akalın da Seda Sayan'ı sildi!

Demet Akalın da Seda Sayan'ı sildi!Konuyla ilgili Seda Sayan, özür dilemişti. Seda Sayan'ın bu özürü sonrası Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt, konuya açıklık getirdi. Konunun tamamen yapılan bir hatadan kaynaklandığını söyleyen Okan Kurt, olayın büyütülecek bir şey olmadığını söyledi.

Demet Akalın canlı yayında sözünü tuttu!

Demet Akalın canlı yayında sözünü tuttu!İşte Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'un yaptığı o açıklama:


Demet Akalın: İyilikten maraz doğdu!

Demet Akalın: İyilikten maraz doğdu!Demet Akalın ile Sibel Can barıştı mı?

Demet Akalın ile Sibel Can barıştı mı?

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz