Okan Kurt'tan 'haciz' açıklaması!

Şarkıcı Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt ve ailesine ait şirketlerin hacizlerle boğuştuğu duyulmuştu. Okan Kurt, konuyla ilgili olarak avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.

Magazin - 13.07.2018 16:37
Okan Kurt'tan 'haciz' açıklaması!
Şarkıcı Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt ve ailesine ait şirketler hacizlerle boğuştuğu öğrenildi. Kurt Ailesi’nin sahip olduğu Martaş Lojistik’e bağlı TIR’lara haciz konuldu. Yaşadığı mali sıkıntıyı aşamayan şirkete yük veren çok sayıda büyük firma ise Martaş ile yollarını ayırdı. Hürriyet'ten Dinçer Gökçe'nin haberine göre, şirketin bankalara 100 milyon lira civarında borcu var. Basında yer alan haberlerin ardından Okan Kurt, avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı.

İşte o açıklama:

Değerli kamuoyu ,

Bugün basına çıkan haberlerle ilgili müvekkilim Okan Kurt ve Martaş şirketi adına yapılan haberlere cevap vererek sayın kamuoyunu aydınlatma gereğimiz doğmuştur.

Ülkemizdeki döviz haraketliliğinin , sektördeki üst rekabet ve müvekkil şirkete yapılan saldırılar sonucunda, dar boğaza düşerek finansal problemler yaşamasına sebep olmuştur. Bu süreç 3 aydır başlamış durumdadır ve bu sürede Türkiye'nin devi olan bir otomotiv şirketine bütün borç kapatılmıştır. Sıralı bir şekilde şirketin bütün mal varlığı ile borçların tamamı kapatılacaktır. Bu süreç zaman yayılarak sıralı bir şekilde yapılacaktır.

Müvekkil Şirket yöneticileri bütün alacaklılarla görüşmelerini devam ettirerek , karşılıklı anlayış çerçevesinde süreci devam ettirmektedirler. Bugün basına yansıyan haber 3 aydır yaşanan bir süreç olmak ile beraber bu süreçte müvekkilin ticari ilişkisi olan firmalar ve çalışılan bütün bankalara anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımla.
Av. Mehmet Durmaz

Demet Akalın ve Okan Kurt'a 'haciz' şoku!

Demet Akalın ve Okan Kurt'a 'haciz' şoku!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Demet Akalın, Okan Kurt

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz