Nurseli İdiz: "İlişkileri para belirliyor!"

Sağlık problemlerini atlattıktan sonra yeniden setlere dönen Nurseli İdiz, şu sıralar çekimleri süren 'Bekarlığa Feda' filminin kadrosuna dahil oldu. İdiz, verdiği bir röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin - 10.08.2018 08:00
Nurseli İdiz: "İlişkileri para belirliyor!"
Çekimlerin gerçekleştirildiği esnada Habertürk'ten Arif Hür'e özel açıklamalarda bulunan deneyimli oyuncu Nurseli İdiz, kadın-erkek ilişkileri hakkında iddialı açıklamalarda bulundu. İdiz, “Sevgi kavramı başka şeylere endekslenmiş vaziyette. İnsanlar günü birlik cinsellikler yaşıyorlar. İlişkileri para belirliyor.” diyerek günümüzde yaşanan ilişkilere sitem etti.

Nurseli İdiz'e, 'Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı verilere göre, 2017 yılında evlenme oranları düşerken boşanma oranları da artmış. Bu durum çiftlerin birbirine 'feda'dan ziyade 'veda' dediğini gözler önüne mi seriyor?' sorusuna, "İnsanların artık hiçbir şeye tahammülü yok. Tahammülsüzlük var. Bir de sevgi kavramı tamamen başka şeylere endekslenmiş vaziyette. İnsanlar günü birlik cinsellikler yaşıyorlar. İlişkileri para belirliyor. Her şey paraya tahvil edilmiş durumda. Kısa yoldan maddiyata ve konforlu bir yaşama ulaşmak düşünülüyor. O yüzden insanlarda mutlu olamıyor." cevabını verdi.

Bekarlığa Feda filminin çekimleri başlıyor!

Bekarlığa Feda filminin çekimleri başlıyor!Nurseli İdiz sert çıktı: Bu iş böyle kalmayacak!

Nurseli İdiz sert çıktı: Bu iş böyle kalmayacak!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz