Merve Sevi ve Çalkan Algün boşanıyor!

Merve Sevi, eşi Çalkan Algün’le evliliğinde krizler bitmiyor. Daha önce boşanmak için mahkemeye başvurup daha sonra kararından vazgeçen çift, mahkemeye yine boşanmak için dilekçe verdi.

Magazin - 10.08.2018 20:00
Merve Sevi ve Çalkan Algün boşanıyor!
2017 yılının ağustos ayında spor eğitmeni Çalkan Algün’le dünya evine giren Merve Sevi, boşanma kararı aldı. Güzel oyuncu ile eşi, geçtiğimiz aylarda sosyal medyada birbirlerini takipten çıkarmış, bunun üzerine ayrılık iddiaları ortaya atılmıştı. O iddiaları “Ayrılık yok sadece Instagram sayfalarımızı kişisel kullanma kararı aldık” diyerek yalanlayan Merve Sevi'nin geçtiğimiz günlerde boşanmak için mahkemeye dilekçe verdiği ortaya çıktı.

Sevi, 4 ay önce de boşanmak için mahkemeye başvurmuş, şiddet gördüğünü iddia etmişti. Boşanma dilekçesinde ise “Kocam enerji içeceğini suratıma fırlattı” ifadeleri yer almıştı. Ancak ikili çok geçmeden barışmış, Merve Sevi “Hakkımda çıkan şiddet görüyor açıklamaları, almış olduğum uzaklaştırma kararı abartılı bir şekilde yayınlanmıştır. Eşim tarafımdan şahsıma yapılmış bir şiddet ve tehdit söz konusu değildir. Her evlilikte olan özellikle ilk yıllarda yaşanan sıkıntıları yaşıyoruz” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Merve Sevi: Her evlilikte olur!

Merve Sevi: Her evlilikte olur!"Kocam enerji içeceğini suratıma fırlattı"

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz