Lion Diamond'tan saray koleksiyonu!

Kişiye özel mücevher tasarımlarıyla dikkatleri çeken Lion Diamond, saray ihtişamını elmas koleksiyonuyla sunuyor. Lion Diamond Osmanlı sarayı hazine mücevherlerinden esinlenerek hazırladığı 12 parça elmas koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekecek.

Güzellik - 06.01.2018 14:15
Lion Diamond'tan saray koleksiyonu!
Lion Diamond’ın Osmanlı sarayı hazine mücevherlerinden esinlenerek hazırladığı 12 parçalık elmas koleksiyonundaki farklı kesimlerden oluşan elmas taşların her biri dünya standartlarındaki yüksek kaliteye sahip. Özel elmas ustası tarafından hazırlanan koleksiyon göz kamaştırıyor.


Koleksiyonun en büyük parçası olan yüzük 15.85 ct yakut orta taşa sahip ve 16 ct farklı büyüklükteki elmas taşlardan oluşuyor. Yüzüğün üretimi de bir buçuk aya yakın zamanda tamamlandı. Miras değerindeki bu yüzük haricinde koleksiyonda geçmişin simgesi olarak elmas broş, küpe, gerdanlık ve farklı yüzük tasarımları bulunuyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Lion Diamond

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!